Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit gondoltok egy ilyen...

Mit gondoltok egy ilyen párosításról 35l-be?

Figyelt kérdés

8 Blue Pearl garnéla

4 törpe páncélosharcsa

2 törpe sziklaharcsa


Mit szóltok hozzá? Működőképes ez 35l-ben?



2013. febr. 12. 19:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem működőképes, az összes talajlakó. Igazából a páncélosharcsa nem is való ekkora akiba.


Szóval: akkor jó az a 8 garnéla, plusz egy 6-8 fős nanohal-csapat. [link]

2013. febr. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
[link] ez a jó link
2013. febr. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És ha kihagyom a törpe páncélost, és csak 3 db törpe sziklaharcsát teszek melléjük?
2013. febr. 12. 19:50
 4/8 YourDestiny ***** válasza:
A törpe páncélos is mehet. Xandir szerintem elnézte, és a sima páncélosra gondol. A törpe alig éri el a 3 centimétert.
2013. febr. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A törpe szívóharcsával tévesztettem össze. De én törpe páncélost se raknék ekkorába.
2013. febr. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem. Szóval akkor most jó lehet az összeállítás, vagy nem? :)
2013. febr. 13. 11:22
 7/8 YourDestiny ***** válasza:
Más más halat nem akarsz, akkor jó, ha van egy megfelelő szűrésed. De ha akarsz egy rakhalat is, hogy ne csak alul legyen mozgolódás, akkor nem.
2013. febr. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék más halat, a garnélák az alap, melléjük meg a harcsák, mivel harcsapárti vagyok. A sziklaharcsa ráadásul ritkaság egy kicsit, de most tudnék venni az egyik boltból. És már régóta nagyon tetszenek.


Egyébként az igaz, hogy a törpe páncélosharcsa nem is annyira talajlakó, hanem inkább a középső rétegben tartózkodik sokat? A diszhal.info legalábbis ezt írja róla, és a videókon is, amit nézegettem, ott úszkál többnyire.

2013. febr. 13. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!