Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kos nő - Nyilas férfi párosítá...

Kos nő - Nyilas férfi párosításról mit gondoltok?

Figyelt kérdés
2013. febr. 11. 21:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mi fordítva vagyunk, én nyilas, férjem kos.

Fantasztikus párosítás vagyunk!

2013. febr. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
miliárd variáció. van lehetnek hozzánk hasonló emlősök vagy pl. más ősze tett lények a számuk végtelen aki pedig olyan. szűklátó hogy azt, hiszi egyedül vagyunk, a galaxisba annak csak gratulálni tudok.. azt, ki jelenteni biztosan hogy nincs más életforma a földönkívül én ki merem jelenteni nektek, hogy bizony vannak idegenek a földönkívül! :)
2013. febr. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
istenem a röhögéstől.. ki nyúltam hová küldtem el. a választ az előbb egy másik témában írtam és mit add isten valahogyan gyanús körülményekközött ide keveredtem! :DDDDDDDDDD
2013. febr. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is ezt kérdeztem valamikor a múltkor.Na mi ilyen páros vagyunk.Nagyon kiegészítjük egymást.Ti hogy jöttök ki?
2013. febr. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
MÉg nagyon az elején vagyunk, de egyelőre úgy érzem, hogy jól passzolunk :)
2013. febr. 12. 01:29
 6/11 QueenRavenna ***** válasza:
30%
És akkor mi a kérdés? Idióta..
2013. febr. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
09:37 Oldd meg a problémáid,mert -ahogy elnézem a hozzászólásod- akadnak bőven és ne másokat provokálj.
2013. febr. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Kedves 6-os, szomorú, ha egy ilyen kérdést sem tudsz értelmezni...
2013. febr. 13. 22:09
 9/11 QueenRavenna ***** válasza:
Szerintem meg az a szomorú, hogy azt érzed, passzoltok a csókáddal, de azért felteszel egy kérdést, hogy ne kímélj bennünket ezzel... Nyílván van akinek bejön, van akinek nem ez a párosítás, a jó párkapcsolat nem csillagjegyfüggő! Végtelenül buta vagy!
2013. febr. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Kedves előző, kérsz egy Xanaxot?
2013. febr. 14. 17:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!