Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogyan fertőtlenítsem az...

Hogyan fertőtlenítsem az akváriumot, ha nem akarom szétszedni?

Figyelt kérdés
Valami olyan kéne, amit beleöntök, és kész. És a növényeket nem nyírja ki, mert olyan, mint a dzsungel. Azért is nem akarom szétszedni. A halaim fele megdöglött már vmi rejtélyes betegségben, és újakat akarok belerakni.
2009. szept. 7. 11:23
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Nem, a kintiek teljesen egészségesek, tavasz óta kint vannak, 1 sem pusztult el. Ezek a bentiek 1 éve bent vannak, de csak most lettek betegek, úgyhogy nem hiszem, hogy attól lenne.
2009. szept. 8. 18:17
 12/14 Salx Narval ***** válasza:
Értem, ez esetben a kezelés után,ami két nap, vedd le a víz felét és etesd meg őket fagyasztott mosott kajával,adhatsz a vízhez,SERA fishtamint is. Meglátjuk, hogy javul e,az állapotuk.Ha úgy látod, hogy nem, akkor újabb két napig,csinálj nekik egy Xantakridines, tartós fürdőt.Utána szintén vízcsere.A kezelés alatt szellőztess minél jobban.SN
2009. szept. 9. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
0%
Szerintem nem ártana időnként megetetni őket. És ha valami olyat akarsz, amit "beleöntesz és kész", akkor önts bele vizet. Ha az előbbi megoldások nem működnek, vegyél új akváriumot, új halakat és új mindent. Vegyél egy algaevő halat és élj boldogan. Ave!
2010. nov. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Ezt most nagyon fontos volt ide beírnod, a több mint egy éves kérdéshez. Amúgy elmondom, hogy 5 féle kaját kapnak, és nem vagyok teljesen kezdő. Utána rendbe jöttek a halak, azóta is élnek és virulnak.
2010. nov. 5. 09:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!