Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 15x15x10-es csigás akváriumom...

15x15x10-es csigás akváriumom van. Milyen szűrést ajánlotok?

Figyelt kérdés
3 hólyagcsiga és 2 postakürt csigusz van benne. 1 műnövénnyel és egy gömbmohával. milyen szűrés kellene bele (tudom, hogy kicsi az akvárium)? valami házi készítésű lehetséges? vagy valami halk szivacsszűrő? mit ajánlotok? mit tegyek még bele ami kell a csigáknak?
2013. febr. 17. 17:34
 1/9 YourDestiny ***** válasza:
16%
2,25 liter? Hááát... ebbe csak szivacsszűrőt tehetsz, de ha esze van, a csiga is menekül.
2013. febr. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 bamboochatheone ***** válasza:
100%
Semmilyen. Cserélj benne naponta fél liter vizet.
2013. febr. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
azt kihagytam, hogy kb. 2mm-esek... :D ha megnőnek beteszem a nagy akváriumba őket :) csak ideiglenes
2013. febr. 17. 17:43
 4/9 anonim ***** válasza:
lehet venni légpumpát, ahhoz gumicsövet, visszacsapó szelepet és kis méretű szivacsos szűrő is van szerintem ami ide megfelelő lesz.
2013. febr. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egy ilyen mini akasztós szűrőt, talán.

[link]

2013. febr. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ez az utolsó mini szűrő, nagyon tetszik! szerintetek mennyire hangos?
2013. febr. 17. 19:47
 7/9 YourDestiny ***** válasza:
A Blau nem nagyon gyárt gagyi cuccokat.
2013. febr. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem 20 literesbe van egy mini akasztósom, pár éve vettem, de az más gyártmány, az van ráírva, hogy OFF, és nincs hangja, de ha rákeresek neten, nem találok olyat, azért kerestem rá másikra, mert ilyet legalább lehet kapni. De hát ilyenem még nem volt, nem tudom hogy ennek van e hangja. Reméljük hogy nincs :)
2013. febr. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm! de sajnos nem találom sehol... nincs raktáron :( ha találtok egy olyat ahol van, annak örülnék! :)
2013. febr. 17. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!