Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Nagyjából le írtam és rajzolta...

Nagyjából le írtam és rajzoltam a tervemet a külső szűrőmről szerintetek helytálló lehet esetleg, javaslat, ötlet?

Figyelt kérdés

[link]

250l/h szivattyú 50 l akváriumhoz.

(remélem nem baj h ennyit kérdezek ezzel kapcsolatban)


2013. febr. 18. 19:20
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:

@39: Jobban jarsz ha keresel egy habszivacsos ceget. Lehet beloluk talalni. Budapesten a soroksari u. Beirod habszivacs, utcanev, google kidobja.

Tenyleg filleres tetel ahhoz kepest amit ilyen elorevagott es csomagoltan adnak. Nem mellesleg ezek a feher szivacsok lenyegesen kisebb elettartamuak vizben. Keresd a kek vizszuro szivacsokat.

2013. febr. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 Pendulum92 ***** válasza:
pl. akvarista.hu-n fillérekért tudsz venni "hulladék" kékszivacsot, az olcsóbb lenne szerintem.
2013. febr. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 YourDestiny ***** válasza:
Te se nagyon figyelsz rám, úgyhogy ideje lezárni. A 34x-es adattal meg nem tudom mit akarsz. A Sera a normál kerámiához képest adta meg ezt az adatot, aminek csak a felülete porózus. De mindegy is. Egyébként a válaszaidat senki nem pontozta le. Legalább is én nem. De mivel te voltál olyan sz@rházi, hogy lepontoztad az enyémeimet, én is megteszem ezt a szívességet neked. Remélem hamar ráunsz.
2013. febr. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:

Csak azokat pontoztam le amikre ugy valaszoltal, hogy nem olvastad el mit irtam. Ez eleg nyilvanvalo, hogy azok a valaszok haszontalanok amik nem az elozo beirasra erkeznek, kiforgatjak azt. Ebben nem latok sz@ rhazisagot. Azokat meg hasznosra pontoztam amik a kerdesre iranyultak. Huha,


A vita meg el sem kezdodott. Ugy nem megy, hogy nem olvasol, csak copy pastelsz. Eloszor a kerdest kellett volna elolvasni a kerdezotol, mar nem irsz ennyi marhasagot.

2013. febr. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 YourDestiny ***** válasza:
Milyen jó, hogy eldöntötted helyettem, hogy elolvasom-e, amire reagálok vagy nem. Mert amit nem olvasok el, arra aztán nagyon lehet reagálni. Kitalálni meg nem tudom. Arról meg én nem tehetek, hogy nem tudod értelmezni a szavaimat és kiforgatásnak ítéled meg. Én is ugyanezt gondolom a te válaszaidról. És? Nem értettük meg egymást, ez van. Nem lehet mindenkinek mindenről ugyanaz a véleménye, és mindenkinek joga van leírni azt, amit gondol. A kérdező meg majd eldönti, érdekli-e vagy nem.
2013. febr. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
@45: Ok zarjuk le, nem vagyok troll. Nagyon felrement ez a vita koztunk, pedig alapjaban nincs tul nagy velemenykulonbseg. Kicsit ellobant agyam, igy elnezesedet kerem! Nekem total ugy jott le, hogy el se olvasod amit irok..
2013. febr. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 YourDestiny ***** válasza:

Na, örülök hogy kiegyeztünk valahogy. :)

Nem gyakran bonyolódok itt vitába, ha meg igen, nem szándékosan piszkálom vagy rosszabb esetben sértem meg a másikat, szóval remélem nincs harag.

2013. febr. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 Pendulum92 ***** válasza:

Én is csodálkoztam, hogy egyáltalán min vitáztok:D Mindkettőtök azt mondta, hogy a Siporax a legjobb bio anyag.

Amoxi1000 mindössze annyival toldotta meg, a kérdezőnek címezte azt, hogy a szivacs is jó alternatíva. Ő szivacsot használ főleg, de elismeri a Siporaxot is. Kinek a pap, kinek a paplan :D

2013. febr. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
Ok, peace:) En se szeretek trollkodni. Sokszor elfelejtem, hogy irasban nincs metakommunikacio. Konnyen felrertelmezhetoek az iromanyok..
2013. febr. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 YourDestiny ***** válasza:
Amúgy külső szűrőkben sem azért preferálom a Sipo-t, mert az Sera. Én kifejezetten nem szeretem a Sera legtöbb termékét. A legtöbb bio nem gyűrű alakú, inkább kavics vagy bogyó, így összeállnak, erősen megesznek a teljesítményből. Ebben a szivacs is egész "jó", szerkezetsűrűségtől függően. Viszont ha valaki az áramlást megoldja külön, ez legyen a legkisebb gond. Ügyeljünk, hogy a szűrő ne bypass-oljon, és minden rendben van. Hogy a kérdező pedig mit szeretne összehozni hazilag, az egy másik dolog. Hogy a témához is szóljon végre valami, 250 lityós szivattyú mellett azért nem árt ügyelni a fojtásra hajlamos szűrőanyagokra.
2013. febr. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!