Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Nagyjából le írtam és rajzolta...

Nagyjából le írtam és rajzoltam a tervemet a külső szűrőmről szerintetek helytálló lehet esetleg, javaslat, ötlet?

Figyelt kérdés

[link]

250l/h szivattyú 50 l akváriumhoz.

(remélem nem baj h ennyit kérdezek ezzel kapcsolatban)


2013. febr. 18. 19:20
1 2 3 4 5 6
 51/51 anonim ***** válasza:

@48: ahh mindegy, tulreagaltam.., sorry:)

En csak kicsit meltanytalannak ereztem a szivacs elhanyagolasat:) Nekunk tenyeszetben brutal jo tapasztalatunk volt a szivacsokkal. en magam is meglepodtem. Igaz apistogramma tenyeszekhez hasznaltunk siporaxot is es tenyleg brutal jo. Brutal mattenfilter utan volt beteve, igy nem nagyon koszolodot. De "iszaposodik" igy is.

Meg nagy diszkosz tenyeszetben lattam a tenyeszparok kozos szureset. Pasz hany 100 liter volt csak a kulso szurorendszer. Na ott volt nehany kg. "vatta" es szivacshegyek es a legvegen siporax.

2013. febr. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!