Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van egy régi akváriumom rá...

Van egy régi akváriumom rá segítenék egy kis sziloplaszttal a ragasztásra de csak ecetbázisú sziloplaszt van itthon az is jó lesz e célra, vagy kárt tesz a halakban?

Figyelt kérdés
kívülről , belülről meghúznám !
2013. febr. 18. 23:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindegyik sziloplaszt ecetbázisú, nyugodtan használd.
2013. febr. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát igen, pl én FBS-el nyomtam körbe a tengeri akvárium belsejét. Szerintem az bírja a sós vizet is, mert úgy látom nincs semmi baja. A másik akváriumot, meg az egészet FBS-el ragasztottam és az is jó. Az FBS is ecetsavas. Lehet is érezni elég durván, amikor közvetlen beleszagolok véletlenül a friss ragasztóba.
2013. febr. 19. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Vannak erre a celra nagy teherbirasu direkt akvarium szilikonok. De ha mar van otthon vmi es az akvarium se 500l-es:) akkor csak arra figyelj, hogy a sziloplaszt ne a gomasodas elleni verzio legyen. A gombasodas ellenes szaniter szilikonok vmi vegykezeltek, nem tenne tul jot az akvariumban.

Semleges szilikon jo, ezek nagyjabol mind ecetsavasan kikemenyedoek. Az nem gond.

2013. febr. 20. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!