Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Garnélákhoz tippek, tapasztala...

Vasutember kérdése:

Garnélákhoz tippek, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Jövő hét csütörtökön hozom haza a 4 db sepregető garnélát,ehhez kérek pár tanácsot pl. az etetéssel kapcsolatban (miből,mennyit,hogyan)...stb.

aksi: 100L

szűrő: Hydor Crystal 4

halak:5 molli,3 sziámi algaevő

növények,rejtekhelyek megvan amit az interneten lehetett olvasni a tartásukról azt elolvastam,meg próbálom úgyis csinálni,de én a személyes tapasztalatokra vagyok kíváncsi


2013. febr. 27. 13:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem holnap lesznek red cherry garnéláim,én is fel akarok készülni rájuk.Sok növényt kell ültetni az akváriumba,pl.:jávai vagy gömbmohát.Szeretnek a sziklákról algátenni,mert algaevők.Spirulina tabletta,vagyis alga tabletta.Ne tartsd ragadozó halakkal csak pontylazac félékkel.Szóval távolítsd el a sziámikat,a molly szerintem maradhat.Algaevőt ne tarts velük együtt,hiszen nem marad eleség a számukra.Mielőtt elhozod őket ne takarítsd ki az akváriumot.
2013. márc. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha pl leszaporodnak akkor vigyázz,be ne szippantsa őket a szűrő,mert a kicsik kb egy mm esek
2013. márc. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

gömbmohám van 3,jávai-t meg mindenképp akarok mert most készül a szőlőtőke az aksi hátuljára és azt meg azzal akarom befuttatni

a sziámik meg végül is maradhatnak csak az etetésnél kell jobban odafigyelnem hogy jusson mindegyiknek,nem?

2013. márc. 3. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!