Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Akarok csinálni egy akváriumot...

Akarok csinálni egy akváriumot mi kell bele? Több lent

Figyelt kérdés

egy akváriumot akarok csinálni kezdő vagyok mekkora akváriummal kezdjek én 20 literesre gondoltam ebbe milyen halakat lehet bele tenni és növényeket aranyhalat nem akarok azokat nem szeretem olyan halakat írjatok amik könnyen tarthatóak

növényeket is írjatok légyszí



2013. márc. 13. 11:00
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
köszi közben utána néztem én is a Google-be a lávakő is jó?
2013. márc. 15. 21:34
 32/35 anonim ***** válasza:

Nem a legjobb, nem túl porózus.

Egy jó minőségű apró lávakő kb közepes szűrőanyag.

2013. márc. 16. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:

rendben köszi


mit tegyek majd az aksi alá filc is jó lenne vagy inkább egy polifoamot olvastam azt is hogy megteszi hogy alá teszünk egy törölközőt melyik lenne jobb egy 100 literes aksihoz

2013. márc. 16. 16:19
 34/35 anonim ***** válasza:

Polifoam az általános.

Ha pl egy helyről rendelsz több dolgot, lehet, hogy adnak is alá bónuszba egy darabot.

2013. márc. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:

köszi

és köszi mindenkinek hogy segített, ahoz képest hogy az elején mit tudtam most már bátran nekiállok az akváriumnak csak sajnos nem tudok azonnal mert lakásfelújítás előtt nem szeretném mert az aksit nem akarom akkor teljesen leengedni majd csak a nyáron állhatok neki

amikor kész lesz az akvárium teljesen akkor majd teszek fel linket hogy milyen lett.

még egyszer köszi mindenkinek a sok segítséget!!

2013. márc. 16. 20:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!