Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi a véleményetek az akváriumo...

Mi a véleményetek az akváriumomról?

Figyelt kérdés
Inkább a berendezés érdekelne...mit változtatnátok rajta? :)
2013. márc. 14. 16:26
1 2
 11/14 YourDestiny ***** válasza:
A vallisneria inkább háttéri növény, azokat kivenném elölről. Hátul sűrűbb lesz, meg jobban is fog mutatni. Természetesebb.
2013. márc. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

hát ez nekem nagyon de nagyon mű...

a

z aljzat nekem egyáltalán nem tetszik. kvarchomok párti vagyok :)


a szűrés látványosan gyengének tűnik az alapján ami látszik. de ezzel se sokat lehet kezdeni amíg nincs rá keret.


nagyon sötét az akvárium, ezt szerintem főleg a sötét háttér teszi, azt érdemes lenne levenni (a fényforrás cseréje nem olcsó szóval ezt nem javaslom).


ezek a kövek nekem valahogy nem tetszenek. természetellenesnek hatnak és aránytalanul nagyok...én csak folyami köveket használnék a célra, és ezek nem azok. ecet teszt meg volt?


illetve a halak se nagyon harmonizálnak. és most nem a származásra célzok hanem arra, hogy valahogy furán mutatnak így együtt a neonok, plattik és yucatáni fogaspontyok a meggyhasúakkal...


meg tényleg a vallisneria háttérnövény, szóval rakd át hátra. és majd szerezz be némi növényt :)


de ez persze csak az én egyéni meglátásom volt :P

2013. márc. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 YourDestiny ***** válasza:
Nekem amúgy a kövek tetszenek, pont mert ilyen nagy sziklás, de amit írtak, azzal egyetértek: 99 százalék, hogy meszes, nagyon úgy látni rajta. Ecetet rá, ha picit is pezseg, akkor nem jó (csak sügérhez lenne megfelelő), ki kell venni őket.
2013. márc. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köveket kivettem ecetpróba megvolt és egyik sem pezsgett meg picit sem
2013. márc. 15. 15:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!