Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ebben az esetben mennyit kell...

Ebben az esetben mennyit kell várni a betelepítéssel?

Figyelt kérdés
szóval van egy nagyobb akváriumom, abból a régi szűrőt áttettem a kicsibe, és vízcserénél nem öntöttem ki a vizet, hanem a kicsibe tettem valamennyit. mennyit kell várni a hallal? (már a növények, díszek... minden benne van)
2013. márc. 27. 18:12
 1/4 _.-Akv-._ ***** válasza:
Ha kompletten az egész szűrőt áttetted, és klórtalan volt bent a víz, akkor két napot.
2013. márc. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
már egy hete megy! :D mondjuk nem volt olyan hal amit szerettem volna szóval ezért sem tudtam beletenni... de ez részletkérdés. nem klórossal mostam át, de ha azzal mostam volna, akkor mennyit kellene várnom? (csak összehasonlításképp) és köszi a válaszod!
2013. márc. 27. 18:46
 3/4 anonim ***** válasza:

A klóros víz kinyírja a lebontó bacikat, úgyhogy akkor kezdhetted volna az egészet elölről.


Szerintem érdemes lenne bele rakni egy csipet halkaját, addig is legyen mit ennie a lebontó baciknak amíg megveszed a halaidat.

2013. márc. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 YourDestiny ***** válasza:
Már jöhetnek a halak, de a néhai halkaja nem ártott volna. Ha a régi vízben volt némi ammónia, akkor nincs gond, volt mit enniük a baciknak. Na most a halakat ne egyszerre hozd, hanem inkább kétszerre telepítsd be őket, egy hét szünettel.
2013. márc. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!