Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 112l így jó? Aquael fan3plus...

112l így jó? Aquael fan3plus szűrő,100w fűtő (télen 18-22fok van a szobában) növény nincs, halak:12neon,10guppi,6black molly. Nem sok ez a hal? Szűrő és fűtő elegendő? Köszönöm

Figyelt kérdés

#aquael fan3
2013. márc. 29. 07:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Mármint ilyen vastagot. Nemem néztem ez hány centi átmérőjű, el sem olvastam igazából a cikket, csak ránéztem a képre, és az alapján dumálok.
2013. márc. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a sok segítséget, akkor egyenlőre kevesebb hal lesz benne és ha lesz rá keret idővel veszek egy kölső szűrőt vagy belevágok egy építésbe még nemtudom, külső szűrőből tudtok valami jót ajánlani ami nem a legolcsóbb de nemis a legdrágább kategória?
2013. márc. 29. 10:13
 13/17 anonim ***** válasza:

Hable,

Ilyen 110-s pvc csövet árulnak ilyen víz-gáz-fűtés boltokban. 1 méter 110-s pvc cső ~700Ft, 2 méter ~900Ft, szóval annyira nem drága :) Kupak hozzá ~200Ft.

De, hogy a kérdésre is válaszoljak, kell egy külső szűrő, vagy szerintem is csak a neonok maradjanak.

2013. márc. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 YourDestiny ***** válasza:
Ez a szűrő semmire nem jó. A teljesítménye jó is lenne, de egyrészt nem biológiai szűréshez, másrészt a szűrőfelülete egy erősen 50 liter alatti akváriumhoz elegendő. A hal is sok ennyi literre, még jó szűréssel is. Viszont a szűrőt a lehető leghamarább cseréld, mert ez nulla.
2013. márc. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nekem Atman AT-3335 van a 112 literbe pluszban.

ilyen

[link]


itt árulja valaki használtan, bár lehet hogy érdemesebb újat venni, mert jó egyébként nálam pl 2 éve megy már legalább és semmi baja nincs még, de akkor is, kitudja mennyit használták. Hát ahogy gondolod.

[link]

2013. márc. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
ha veszek külső szűrőt attól még a belső maradjon mellette vagy akkor az kerüljön ki? Ha a szűrés megfelelő ezekből a halakból mennyi kerülhetne be?
2013. márc. 29. 13:56
 17/17 YourDestiny ***** válasza:
Attól függ. Ha veszel egy erőteljes vödröset, elviszi magában. Ha viszont a belső marad, akkor a külsőt nem terheled mechanikai szennyeződésekkel, így elég lehet egy 6-7 száz liter per óra körüli, annak a tartálymérete elegendő.
2013. márc. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!