Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Pár kérdés új akival kapcsolat...

Pár kérdés új akival kapcsolatban? (lent)

Figyelt kérdés

1.egy esőztetős szűrő elég egy kb. 80-100 literes akváriumhoz kb. 10halnak ilyen közepes méretűeknek?

2.a tetős akváriumoknál a méret az akvárium mérete vagy az akvárium tetővel?

3.akvariumplusról lehet venni utánvétellel?És mennyi a szállítás mert azt nem írják?

A válaszotokat előre is köszönöm!


2013. ápr. 3. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:

1. hát olyan 800 liter/órás szűrő talán már elég lenne, vagy nagyobb. Most az, hogy van e rajta esőztető, vagy nincs, az teljesen lényegtelen. Inkább a szűrőfelület számít, hogy jó nagy doboz legyen, és a vízforgatás, amit l/h-ban adnak meg.


2. Nem számolják hozzá a tetőt, az akvárium alapterületét írják, aztán a magasságot. pl ha 80x35x40 (akkor 40 cm magas az üveg) A tető miatt csak 5 centivel lehet ennél magasabb igazából, de ez nem számít, mert olyan helyre kell tenni, hogy legalább 20 cm szabad hely legyen fölötte, hogy a tetőt ki tudd nyitni ha szükséges.


3. azt nem tudom, mi elmentünk kocsival, és úgy vettem ott akvit.


3.

2013. ápr. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen lehet! Kiviszik és ott kell kifizetned!

A szállítási költség pedig : [link]

15000ft-tól ingyenes a kiszállítás!

2013. ápr. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindent kérédsre a válaszomat és akkor úgy látom ingyen is hozzák mert én bőven 15ezer felett fogok vásárolni :DDD
2013. ápr. 3. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!