Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogy vegyem rá őket?

Hogy vegyem rá őket?

Figyelt kérdés
Most van egy 54 literes akváriumom, és akarok egy 30 literest is, csak a szüleim nem engedik meg :D. Saját pénzemből venném, amit összegyűjtöttem születésnapokon meg ünnepeken. Azt mondják, hogy elég az az egy, meg hogy ott van az az akvárium, foglalkozz azzal. (Mielőtt írnátok.. igen, van szűrésem, és 'rendeltetésszerűen' van benne minden, egy hal sem halt még meg. ) hogy vegyem rá őket? :D 13l
2013. máj. 14. 19:55
 1/7 Simon Márk1999 ***** válasza:
mutatnál képet a mostani akváriumodról ?
2013. máj. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
inkább gyűjtsd a pénzt egy száz literesre
2013. máj. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
írj le mindent a mostaniról.
2013. máj. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem tudok, mert nincs meg a fényképező kábele.

Nem kell olyan nagy, bár jó lenne, de talán majd csak sok-sok év múlva. :D


54 liter, 500l/h szűrő, 50w melegítő, 15w világítás(ez tetőbe van beépítve, azért ennyi).

Heti 35%, a szűrőt a vízben kinyomkodom, de nem abban, ami az akváriumba van, hanem amit "kiszedtem". Napi 9 óra világítás, 1 műnövényem van, a többi igazi. A növények fajtáját nem tudom pontosan, de van moha, fű szerű valami, ami nem nő nagyra kb. 8 centire, valami másik fű szerű, az már nagyobb, meg még 2 fajta nagyleveles, és még 2 fajta nem tudom milyen.( A fajtájuk nem volt ráírva, de nem barnulnak a levelek, semmi bajuk sincs, csakmegyszer volt olyan növényem, de olyat már nem veszek.) Persze ezekből nem egy darab van, hanem több. :D Ja aljzat azt most akarom váltani homokra, most fekete szinű aljzat van. Táptalajom nincs. Halaim: 6 endler guppi, 4 törpe szívóharcsa. Etetem: szemcséssel, lemezessel, szárított szúnyoglárvával, és fagyasztott tubifexel. Ezekkel felváltva etetem. Hetente egyszer nem adok nekik enni. Díszek: 2 bújkáló, kövek. Nem meszesek, leellenőriztem. Remélem mindent leírtam xD.

2013. máj. 14. 21:43
 5/7 Simon Márk1999 ***** válasza:
mit szeretnél tartatni 30 literbe ???
2013. máj. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Egy bettát. :) Mivel ide már nem rakhatom, szeretném egy másikban, nyugodt környezetben tartani őt. Ès szeretném olyanra csinálni a berendezést, amilyenre szeretném. Nem az, mintha most nem olyan lenne, de másmilyen stílussal szeretném megcsinálni. Az akvárium pedig nem az átlagos külsejű lenne, hanem 30x30x35-ös. Vagy esetleg más hal is szóbajöhetne, de nálunk nincsen olyan nagy választék. Esetleg csak 2 órás utazással tudnék hozni, de nem akarom megkockáztatni, hogy meghalnak, mire hazaérünk. Egyébként, arra is válaszolhattok, hogy hogy vegyem rá őket. :D
2013. máj. 14. 22:38
 7/7 Simon Márk1999 ***** válasza:
mond meg neki hogy mindent te fizetsz csinálsz házimunkát magyarázd el nekik hogy jól tatod a halaidat amik most vannak és hogy nem fog többe kerülni mint az 54 literes
2013. máj. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!