Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Sera Blue Sky Royal vagy JBL...

Sera Blue Sky Royal vagy JBL Solar Natur?

Figyelt kérdés
szeretnék kékes színű fénycsövet az akváriumomhoz, csak nem tudom eldönteni hogy a kettő közül melyiknek van szebb színe

2013. máj. 30. 16:34
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
értem :) akkor szerintem megfogadom a tanácsod és veszek egy powerglo-t :) amúgy nagyon szép az akváriumod!
2013. jún. 1. 17:44
 12/14 YourDestiny ***** válasza:
Köszi emberkék. Természetesen nem kell ennyire kékre számítani, mint nálam. Ehhez kombinálni kell a csöveket. Ha egy csővel akarod megoldani, akkor viszont a PowerGlo-val éred el a legszemmelláthatóbb kékes árnyalatot. Ilyen liláskékes beütése lesz (inkább a kék dominál), ami egyébként is, de főleg fehér alapon szépen meglátszik. A halak színének is jót fog tenni, mert vörösben sem vérszegény.
2013. jún. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 YourDestiny ***** válasza:

A PowerGlo esetében is ilyen hasonlót kell elképzelni, ennél egy kicsit halványabb árnyalatot:


[link]


Itt jól meglátszik egy fénycső színe, mert szinte minden fehér.

2013. jún. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
óó akkor ez király lesz. amúgy most csak egy fénycsőnek van hely, de később akarom bővíteni, szóval majd lehet megint segítséget fogok kérni, hogy ez mellé mi lenne a jó
2013. jún. 1. 23:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!