Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért ugat egész éjszaka? Mi...

Miért ugat egész éjszaka? Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

Labi-retriver kutyánk egész éjjel ugat!

Arra ébredtem reggel 4-kor,hogy be nem áll a szája,de

amikor kimentem nagy csönd volt,a többi kutya nem ugatott!

Miért lehet ez?


2011. nov. 21. 05:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Mennyi idős?

Ugat vagy vonyít?

2011. nov. 21. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ugat!Nem vonyít,csak attol tartok,hogy zavarni fogja

majd a szomszédokat!

2011. nov. 21. 06:23
 3/6 A kérdező kommentje:
20 hónapos
2011. nov. 21. 06:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy fázik.Vidd be.Ha bent nem ugat,a hideg volt a baja.Kemény mínuszok vannak már.Ha benn nem ugat,legyen innentől benti kutya.
2011. nov. 21. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ha nincs ismert oka az ugatásának, akkor bizony a legjobb megoldás a kedves környékbeliek bosszúja (mérgezés) ellen az elzárás éjszakára.

nekem is volt kutyám, akinél fennállt ez a probléma, érdekes módon csak 1,5 éves korától 2 éves koráig, utána már normális volt éjjel is nappal is. pedig ugyanúgy megkapta a foglalkozást, mozgatást, mindig. a kritikus időszakban pedig leginkább elzártuk éjjelre.

2011. nov. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én kutyám is így volt .. mindig ugatott, pedig kint semmi nem volt, kutyák nem ugattak semmi. Utána rá jöttünk hogy a szomszédok ahogy nézik a Tv-t, mozgolódnak a házba a kutya ezt láttam és azért ugatott. Most már minden este bezárjuk a kennelbe mikor megyünk aludni és nem ugat hanem alszik nyugodtan.. Csak akkor ugat most már éjszaka ha valaki mászkál az utcán.
2012. febr. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!