Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Csináltam egy csobogót. Milyen?

Csináltam egy csobogót. Milyen?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=WEcd3lubjoo&feature=youtu.be

Hátra a kis tálcára majd rakok kettő broméliát és 3 békát.

Szerintetek jó ez így nekik?



2013. jún. 18. 18:41
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Az csak egy műanyag béka ami most benne van, szemléltető eszköznek.
2013. jún. 18. 18:42
 2/12 anonim válasza:
Szerintem jó! :)
2013. jún. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha bírja a pumpa, én felküldeném a vizet teljesen, a háthalon, és ott esőztetővel csurgatnám mocsári növényekre, vasfákra, stb. De így is jó. :)
2013. jún. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

hát lehet hogy bírná egy vékonyabb csövön, csak akkor meg elázna az egész talaj. Nehéz azt megcsinálni jól szerintem. Bár igen így ugye locsolgatni kell külön a broméliát.


Arra is gondoltam, hogy egy másik pumpát betennék alulra, és azt a bromélia fölé, és egy időkapcsolóra kötném, de azt csak napi 1 percet locsolná. Bár lehet, hogy az sok neki. 1 perc alatt sok víz elmegy. Nemtudom, lehet hogy a broméliát csak spriccelgetem kézzel. De végülis a tálba lehet megmaradna valami mini növény. Csak szerintem bele fognak kakálni a békák, néha ki kell önteni, vagy valami. Akkor a növényeket is kiszedni az már nagy meló :D

2013. jún. 18. 19:01
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem tök jó, élvezik majd a brekuszok.
2013. jún. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Még egy kérdés, hogy van ilyen broméliám

[link]

Ezt valamikor télen vettem, bent volt a másik terrárumba, de nem néz ki túl jól (amikor vettem szebb volt). Nem tápoztam egyszer sem. Namost nem tudom, hogy mi lenne ha pici folyékony tápot öntenék a cserépbe. Békák miatt nem tudom, hogy zavarná e őket, vagy sem?

2013. jún. 18. 19:27
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, de azért írjatok még :)
2013. jún. 18. 19:29
 8/12 A kérdező kommentje:
Egyébként a békák összeszarták, lehet, hogy az tápozta kicsit, azt nem tudom, de most már lemostam. A másikat egyelőre nem tudom kivenni, mert mind a 3 béka rajta ül.
2013. jún. 18. 19:33
 9/12 anonim ***** válasza:
Most jelenleg kertészeti cégnél vagyok reggelig, úgyhogy a tápozásra muszáj válaszolnom itt is, nem csak üzibe, azt írtam hogy a folyékony tápokat kertészeti alap NPK granulált klórmentes, de sótartalmú mütágyából keverik ki,tehát nem nyert a brekuszok miatt, viszont ha van édesvízi akváriumod, annak a vize teljesen jó az öntözésére van benne nitrogén és foszfor, ha tápozod akkor van benne kálium is, az nem árt a brekuszoknak.
2013. jún. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 _.-Akv-._ ***** válasza:

Szerintem jó lett.


Amúgy én előbb láttam a videót mint a kérdést, mert fel vagyok iratkozva a csatornádra :D

2013. jún. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!