Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hűsítőleg hathat ez a halakra...

Hűsítőleg hathat ez a halakra vagy ez nem túl jó ötlet? Bővebben lenn.

Figyelt kérdés
Mi lenne ha dobnék be nekik fagyasztott vörös szúnyoglárva kockát, de nem engedném fel előtte? Nem esne jól nekik ebben a melegben? A víz 26 fok körül van és így könnyen elolvadna benne.
2013. jún. 18. 18:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, az én halaimnak nincs bajuk tőle, csináltam már párszor, de artemiát szoktam, szúnyoglárvát nem merek adni nekik.
2013. jún. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Szúnyoglárvát miért nem?
2013. jún. 18. 19:14
 3/7 Pendulum92 ***** válasza:
Az a kis kocka nem oszt nem szoroz. Amúgy 26 fok még nem sok, legtöbb trópusi halnak az bőven jó.
2013. jún. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A szúnyoglárván van egy kampó ami beakadhat a gyomrukba.

De lehet hogy csak az élőn van. Nekem korallsügerek vannak, érzékeny a gyomruk, nekik nem szabad adni. Lehet más halaknak szabad, passz. Szerintem e körül mindig viták folynak. Van aki azzal etet én nincs semmi baja a halainak, van akinél meg bélgyulladása lesz 1-2 halnak tőle.

2013. jún. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És azt is mondják hogy a szúnyoglárva nagyon savas kaja. A tubifex meg lúgos. Kérdés, hogy melyik halnak mi a jobb. Ki kell tapasztalni, vagy olvasgatni róluk. Persze a halak mind megeszik, szeretik, csak nem mindegyiknek tesz jót.
2013. jún. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tubifexet nem adok, nem eszik meg, kikerülik. :-) Akkor a 26 nem sok? Megnyugodtam. Sajna levinni ennyire tudom, de még így is néha 27.
2013. jún. 18. 19:56
 7/7 YourDestiny ***** válasza:
Kérdés, hogy milyen halaknak. Mellesleg nem jó ötlet. Hideg, akár fagyos állapotban lenyelik a kaját, ami egyes fajoknál bélgyulladást válthat ki.
2013. jún. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!