Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Csigasügerekkel való probléma?

Csigasügerekkel való probléma?

Figyelt kérdés

na kb. 65l-es akvárium átalakításrav várva, csigasügereket rakok majd bele, mennyit rakhatok, 2 külön fajtát is?

Ti hogy csinálnátok, amúgy mit tehetek be még melléjük hogy tudjátok legyen egy kis szín is az akváriumban.

Amúgy jó a közönséges csigaház is ami az erdőben van, vagy nagyobb kell?



2013. júl. 3. 01:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Színeset? hát pl Rotala macrandra, Red Ludwigia

De olyan csigasügeret még nem láttam amiben színes növények voltak. Ha elmész ebbe a boltba, itt talán tudsz venni 1-2 színes csigaházat: [link]

2013. júl. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem valami színesek, most nézem a kínálatot:

[link]

2013. júl. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

aqua depóban meg találtam piros követ :)

[link]

2013. júl. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

itt is vannak kövek

[link]


[link]

2013. júl. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Pendulum92 ***** válasza:
Szerintem egy sügeres akvárium akkor szép ha egyszerű, letisztult. Maximum fehéres aljzat, és kövek vannak benne, esetleg 1-2 tő növény. Szerintem ne rontsd el giccsekkel.
2013. júl. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem színes csigaházat szeretnék csk elég nagy-e az éti csiga háza?

És hogy van-e valami színes HAL amit melléjük lehet rakni, és ha vqn akkor miből mennyi menjen?

2013. júl. 3. 12:55
 7/11 anonim ***** válasza:
Éticsigaház elég nekik 65 literben nem hiszem hogy társíthatók más fajjal. Én úgy gondolom hogy nem kell bele egyéb szín, jól mutatnak világos aljzattal és egy fekete háttérrel. Nekem még van benne fekete bazalt szikla és rajta egy anubias. Szerintem tökéletes összképet tud nyújtani így is, bár ízlések és pofonok.
2013. júl. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
És akkor csak Sokcsíkú csigasügeret rakjak bele?
2013. júl. 3. 13:34
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen hidd el nem bánod meg.
2013. júl. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 YourDestiny ***** válasza:

Valamelyik nap láttam eladó lamprologus ocellatus goldot. Nézz szét. Ő így néz ki:


[link]

2013. júl. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!