Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Vegyek-e másik párt a plattim...

Tb20 kérdése:

Vegyek-e másik párt a plattim mellé, ha az előző elpusztult?

Figyelt kérdés

Üdvözletem,


Az a probléma állt elő, hogy pár nappal ezelőtt elpusztult az egyik plattim, történetesen egy napfény platti. Neki most sajnos nincsen párja. Viszont most úgy látom, hogy egy mickey mouse pár egyik tagja is el fog pusztulni, sajnos, hamarosan. Az lenne a kérdésem, hogy mivel ők pár nélkül maradnak, kell-e, hogy vegyek nekik párt, vagy elég az, hogy rajtuk kívül van még 2 piros platti? Nem tudom, hogy mi tévő legyek, ezért kérem, hogy valaki segítsen nekem, mert én az állatkereskedésben dolgozóknak már egy szavát sem hiszem!

Köszönöm előre is!!



2013. júl. 15. 21:54
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

A szűrőt azt kéz alól vettem, igaz, hogy ujjonan, de nem volt hozzá doboz. Az van ráírva, hogy Ciklon, gondolom ez a márkája.

Amúgy köszönöm a válaszodat, igazán hasznos, és sokat segítettél. :)

Akkor a tetráimtól valószínűleg megválok, de nagyon nehéz szívvel. :( Tudom, hogy ez a kijelentés zavar Téged, de az állatker-ben mondták, hogy elég belőle kettő. De hát már tudom, hogy ne hallgassak rájuk!!

2013. júl. 17. 20:08
 12/14 A kérdező kommentje:
És még egy kérdés. Miért írtad, hogy szükségtelen a víz előkészítő?
2013. júl. 17. 20:18
 13/14 Pendulum92 ***** válasza:
Ha pihenteted a vizet vízcsere előtt, nem kell antiklór. A többi is kiváltható. Vannak dolgok, amik nem ártanak, de szerintem akkor is feleslegesek. Jó vízminőség a legjobb megoldás a kezelők helyett.
2013. júl. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Azt sajnos nem tudom, hogy ahol én élek ott milyen a vízminőség.

Viszont köszönöm a sok hasznos választ minden válaszolónak, sokat segítettek!! :)

2013. júl. 17. 22:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!