Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik még olyan, hogy valaki 27-28 évesen is találhat olyan párt, aki a másik fele minden téren?

Figyelt kérdés
Szüleim a nagy példakép nekem. Nagyon szeretik egymást 30 év házasság után is. Én sajnos csalódtam-mint sok más ember-, s kezdem elhinni, hogy nem lehet normális párt találni. Legalább is itt a kis országunk keleti régiójában, pl. Hajdúszoboszló környékén. Mielőtt valaki félreért és szúrós megjegyzéseket tesz, nem sajnáltatom magam, csak szimplán kíváncsi vagyok mások tapasztalataira.

#szeretet #hűség #tapasztalat #Hajdúszoboszló és környéke
2013. febr. 17. 11:10
1 2 3
 1/21 ASOT ***** válasza:
100%

Miért ne lehetne??

Ez már neked idősnek számít?? :)

2013. febr. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Létezik!!!

Főleg, ha nő...

;)

2013. febr. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Az jó ha így gondoljátok, mert én is hiszek ebben, csak egyre több negatív dolgot hallok ezzel kapcsolatban, hogy milyen gáz ha ennyi idősen még nemhogy családom, de párom sincs. Csak azért, mert nem megyek bele mindenféle kapcsolatba. Elég volt egy nagy csalódás, s nem szeretnék újra több évet elpazarolni bárkire.
2013. febr. 17. 11:16
 4/21 anonim ***** válasza:

Sokan vannak, akik hamarabb házasodnak, aztán valamiért, aár gyerekekkel is elválnak. Ha fiatalon történik ez meg, akkor az ember mindenképpen reménykedik, hogy a hátralévő éveire talál valakit. És ritkán látni olyat, aki ne találna. Szerintem semmi esélyed nincs elkeseredni, ha hiszel benne és keresed a párod, akkor találsz egy olyat, aki tetszik. Nem kell, hogy 100%-osan megfeleljen, ezt senki nem várja el a másiktól. Legyen jó ember, akár férfi, akár nő, és nyilván tetsszen is valamennyire. Sokszor az egyszerű, semmitmondó emberek boldogabb párkapcsolatban élnek.


43/F

2013. febr. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Előtte szerintem nem is olyan jó. Persze régen 20-23 éves korban már házasodtak az emberek, de akkor más világ volt, minden tekintetben. Én ha végzek az egyetemmel szeretnék még élni, teljességgel kiélvezni azokat az előnyöket (és nyilván sajnos hátrányokat is) amit az nyújt hogy végre dolgozok, és tényleg 100 %-ig a magam ura vagyok, nem akarom lekötni magam. Meg persze, fejlődni is akarok, letenni valamit az asztalra, biztosra menni, csak utána házasságba meg családalapításba kezdeni, szóval én ezt legkorábban is 30 éves koromra datálom..(persze ettől függetlenül lehet hogy a leendő feleséggel 26 évesen ismerkedem meg..)
2013. febr. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 ASOT ***** válasza:
100%

Sokan elkövetik azt a hibát, hogy egy idő után feladják annak a keresését akivel boldogok lehetnének és valóban őt szeretnék, ezért inkább megelégednek egy olyan személlyel aki azt mondja nekik h szereti őt.

Aztán jön a gyerek ésatöbbi, de belül igazából amit nem mond ki még magának sem.. boldogtalan

2013. febr. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

"Elég volt egy nagy csalódás, s nem szeretnék újra több évet elpazarolni bárkire."


Vigyázz, aztán azt a falat, nehogy ne lehessen lebontani! ;)

2013. febr. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. Nem vagyok az a "feladom" típusú lány, csak rossz hallani amikor valaki rosszindulatúan beszól ezzel kapcsolatban, s gondoltam megkérdezem számomra ismeretlenek véleményét is. Valahol nagyon vágyok egy hozzám hasonló gondolkodású férfira, de azt is tudom, hogy nehéz megtalálni. Viszont próbálok benne hinni és bízni :)Főleg ha a szüleimre gondolok.
2013. febr. 17. 11:25
 9/21 A kérdező kommentje:
A falat pedig megengedem, hogy lebontsa egy normális pár a jövőben. :)
2013. febr. 17. 11:26
 10/21 ASOT ***** válasza:
Az lehet, de egy kicsit előtte is le kell bontanod belőle mert teljesen eltakar, minimum egy ablakot tegyél bele amin belátnak egy kicsit...
2013. febr. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!