Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Axolotl-ot tudnék szaporítani...

Axolotl-ot tudnék szaporítani egy 112l-es akváriumban? :-) sajnos csak ekkora áll a rendelkezésemre. :/ Ebben is szaporodnának?

Figyelt kérdés
2013. aug. 23. 20:35
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nem havi, hanem évi 200.000 sorry elírtam.
2013. aug. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Az akvárium és a berendezések már megvannak hozzá, csak maga az állat nincs. Most még halak vannak benne :) Igazából az a baj, hogy nincs önálló keresetem. :/ De senki sem tartana szerintem ilyen állatot, ha minden hónapban 20.000 forintba kerülne ez olyan fura.
2013. aug. 26. 17:41
 13/20 anonim ***** válasza:
Nálam 6db eszik ennyit, és választhatsz több fajta minőségű kajából, van a 300 forintos magyar f*s vörös szúnyoglárva ami tele van cérnával, kaviccsal, elhaltakkal, apró bogarakkal, vagy pedig vehetsz ruto-t 1000-ért, ami gyönyörű tiszta, egy darab elhalt és kosz sincs benne...És majd rá fogsz jönni ha tartasz, hogy ez az állat költséges. Első időszakban meg pláne, végig kell próbálgatnod mit hajlandóak megenni, mert mindegyik külön személyiség, ízlésvilág. Aki törődik velük még ennél többet is rájuk áldoz. :)
2013. aug. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Egyébként ha azt hiszed 20.000 sok még nem tartottál állatot a mi közepes testű kutyánk, naponta eszik szárazat és 300 forintos alutálcás kutyakaját, ami egy hónapban 10.000,(nagy testű lenne meglenne a 20) 2 macskánk 1 nap megeszik kb. 400-500ft-nyi kaját mellé havi kb. 2 száraz macskakaját ami kb. 18.000. Ha spórolós állatot akarsz tarts, gekkót, egy darab max. 1000-ftnyi kaját fog megenni neked egy hónapban. Itt viszont keményen költeni kell vízkezelésre, és ha szükséges egzotikus állatorvosra.
2013. aug. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Van egy nagytestű kutyám és egy macska is van :) na meg tyúkok. Tudom milyen állatot tartani :) halaim is vannak, 2 teknősöm is van. :) A pézsmateknősön még elgondolkodtam az axi helyett, de épülőben van egy kertitó amibe majd belerakom a 2 teknőst és Koikat :) a tó elég nagy lenne..
2013. aug. 26. 18:50
 16/20 anonim ***** válasza:
Anyagi szempontból értettem. Axiknál nyári időszak nagyon húzós, 22fokos vizet rohadt nehéz tartani, akkor muszáj mindennap otthon lenned és jégakkukat cserélgetni, vagy megkérni valakit. Vannak szép kerti tavak, de ott is szűrés kell, nomeg télen vannak akiket be kell költöztetni. :) Szerintem még mindig kisebb falat mint axizni.
2013. aug. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom azért egy ilyen nagy kerti tó is macerás :) de tény, hogy nincs annyiba mint egy axi és látványosabb. De az axit azért tenyészted vagy tartod, mert különleges :)
2013. aug. 26. 22:05
 18/20 anonim ***** válasza:
Én sajnos beléjük szerelmesedtem, és persze rengeteget tanultam róluk, ezért próbálom továbbadni az összeszedett tudásom és tapasztalatimat. Egy axit felnevelni könnyű falat, viszont felnőtt korukba igényesebbek már a vízre, hiszti van ha 22fokos és nem 21fokos a víz, és egyéb apróbb beállítások, hogy purigennel szűrünk vagy aktív szénnel, levan regenerálva a nitrátmegkötő vagy nincs...és társai. Esetlegesen kopoltyú regenerálás segítése, ami egy katasztrófa, esetlegen ha nem tetszik neki a víz elhullajtja a kopoltyúszőreit, hiába a másik 5 teljesen jól van, neki épp nem tetszik a víz. Nagyon nehéz az igényeiket egyszerre összehozni, egyik a frissen regenerált nitrátmegkötőt szereti, másik azt ha egyáltalán nincs is...no én meg mit tegyek? Valahol a középutat be kell lőni, kajával ugyanez, mindig van egy akinek éppen nem ez a kedvence...
2013. aug. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Te jó ég!!! Olvasom h mennyit költ axikra és ledöbbentem :D 3 van 100*40-es aksiban szűrővel műnövényekkel 2 barlanggal kövekkel ami 15 000 ft-ba került. Nyárra vettem nekik ventillátort 11 000 -ért. A szűrő fogyasztása havi 800 Ft, etetésük szívvel májjal tubival szúnyoggal havi 3-400 Ft. És ugye csak az áramfogyasztás és etetés ami állandó...
2015. ápr. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
és ha 10 aksim lenne se kerülne annyiba amennyit írt... Kicsiket most neveltem fel, volt 200 db, eladásukig 12 000-et költöttem rájuk és az áruk vissza jött...
2015. ápr. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!