Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen halakat vegyek?

Milyen halakat vegyek?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy kisebb gömbakváriumot,milyen halakat vegyek,és hány hal lehet bennt max,vannak olyan halak amik nem igénylik a melegítőt és a levegőztetőt?

pl.: ha veszek mondjuk 2 halat és 2naponta cserélem a vizet benne,akkor nem szükséges a levegőztető?


2009. nov. 2. 17:31
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Kedves 7. válaszadó. Én vagyok az első . Nálam egy 22 literes aksiba remekül elvannak a szumik és egy másik 24 literesben ugyancsak remekül elvan 3 aranyhal.:@
2009. nov. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Egyik sorsát sem irigylem.Próbáld ki leélni az életedet egy fürdőszobában.De a legdurvább az aranyhalak helyzete.Bocsi hogy ezt mondom,de ebböl látszik a hozzánemértés.Nem mintha én akkora szakértő lennék,de ezt még én is tudom.Ennél már csak a gömbaksi 3aranyhallal a rosszabb...
2009. nov. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


ÖHH Nem tudom hogy ki vette át a nevemet,

mert én úgy vettem észre hogy ezen az oldalon egy neven 2 ember fut és nem tudom hogy valaki miért vette át A NEVEMET.(Haladó akvarista)Hiszen ha visszanézitek,, A luckynak válaszoló emberke a saját nevemmel mondja ki magát.....

Ezt onnan is megtudjátok hogy ha privit küldötök és nem ugyan azon az email címem vagyunk.............!


Bocsánat hogy ezzel is foglaltam a normális válaszok helyét de muszáj volt ezt megjegyeznem!!


Egy haladó akvarista

2009. nov. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Szia,most hogy mondod,ez valóban így van,2 külön ember,hosz egyiknek engedélyezett a privát a másiknak nem.Megkérném,ameikötöknek nincs engedélyezve a priv üzi küldés,az használjon másik nevet,vagy ne használja ezt a nevet,mert így már lényegében a névtelenség is jobb...Ha mindenki egy néven ír alá ugyan úgy nem tudni ki válaszolt,mintha nem írna alá senki semmit.Szoval aki 2.djára lett "haladó akvarista" nevű,az légyszi válasszon uj nevet.A lényeg,hogy 3 aranyhal 20 literben?Úr isten...Sziasztok Lucky.
2009. nov. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 Salx Narval ***** válasza:
Kedves első, a hetedik vagyok.Várjunk egy évet és visszatérhetünk a témára.SN.
2009. nov. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
88%

Sziasztok!


AZ "eredeti" haladó akvarista vagyok.....tényleg nem kéne mások nevét elvenni különben nem is gondoltam hogy kéne tennem nevet de azért még is akartam hogy egy kicsit "pofá"t kapjon a levelem...!


És tényleg bocsánatot kérek minden normális válaszadótól ezért a megjegyzéseimé....,,


Egy haladó akvarista

2009. nov. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Elmész a k. anyádba 7., nincs igazad.
2009. nov. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Na áljunk csak meg egy szóra.Miért anyázunk itt?Mert segíteni szeretne,hogy ne döglött halaid legyenek?3 aranyhal?Ha már te rosszul csinálod,és letojod AKVARISTÁK(ez nem annyit tesz mint haltartó,mert te az vagy.) tanácsát,attol még másnak ne azt "tanítsd" hogy hogy ne tartsunk halakat.Nem kell mindenkit hal kivégző osztaggá szervezni.Te tartsd ugy a halaidat,vegyél fél évente ujjat,gondolom olyan elven vagy,hogy addig bőven elég ha él,ugy is megunod,és akkor veszel másmilyet.De mi akvaristák arra megyünk ki hogy minél szebb ,tartósabb akváriumot hozzunk létre,amiben a halak jól érzik magukat,és nincs túltelepítve az akváriumunk... Az aranyhalaidnak 100literes aksira van szüksége,nem anyázásra.Ha nem 100 literes aksit veszel,akkor vegyél egy ásót,és kezd el ásni a kertben a helyüket...(nem kertitóra gondolok,remélem kapásbol levágtad...) Szoval megkérnék mindenkit,tartsa szem előtt:Aranyhal->Min 100 liter

Gömbakvárium->Maximum algát tarts benne...

Jah és mégvalami,ha valaki normális tanyácsot ad ne anyázzátok le csak mert elmondja hogy mi lenne jó a halatoknak.Köszönöm :Lucky.

És még mindig várom a válaszát a havonta vízcserélős embernek,kiváncsi vagyok.

És az első válaszolónak:Nem szükséges az én anyámat szídnod,tehát ha ennyit vagy képes kicsikarni magadból,akkor inkább ne írj.Sziasztok,Lucky

2009. nov. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Jah még annyit:Ők is elmehetnek mind az annyukba gondolom:

[link]

[link]

[link]

Többet nem írok,nehogy túlterheljen az íróknak elküldeni aszöveget:"Elmész a K.Anyádba,Nincs igazad."Jah,mellékelnék én egy listát az összes akvarisztika könyv írójának címéről,ahova küldheted az anyázós képeslapokat a döglött aranyhalaidról,de sajnos nem tudom a címüket.Lucky

2009. nov. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
az első válaszolótól tépem a hajam 3000-40000 forintos 12-20 literesig a legtöbb hejen minden nélkül 54 literes 3200ft
2009. nov. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!