Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen halakat vegyek?

Milyen halakat vegyek?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy kisebb gömbakváriumot,milyen halakat vegyek,és hány hal lehet bennt max,vannak olyan halak amik nem igénylik a melegítőt és a levegőztetőt?

pl.: ha veszek mondjuk 2 halat és 2naponta cserélem a vizet benne,akkor nem szükséges a levegőztető?


2009. nov. 2. 17:31
1 2 3
 21/27 Salx Narval ***** válasza:
17-37: Én normális hangnemben írtam neked és most sem fogok lealacsonyodni hozzád.Azt hiszem, hogy a hozzászólásod nem az én anyámat minősíti, hanem téged.SN.
2009. nov. 4. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Haver még mindig nem értek veled egyet. Mondhatsz amit akarsz, nem hiszek neked!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2009. nov. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Csezdmeg ember!Olvasd már el azokat a kib*szott linkeket amiket küldtem,ha nem SN-nek hiszel akkor hidj az igazi,nálunk nagyobb akvaristáknak,vagy a könyveknek.De tartsd ugy azokat a szerencsétleneket ahogy akarod,De ha valamivel nem értessz egyet nem bunkózni,és csúnán beszélni kell,másrészt,nem is ismered se őt se az anyját,akkor mért szídod?Ha valakivel bajod van akkor ne az anyját szídd hanem őt...És mégegyszer,Ha gondod van,fogalmazd meg normálisan,és ne legyen benne az anyázás és egyéb csúnya szó.(ugy látom a csúnya szavakon kivül másbol nem értesz,ezért írtam iylenre az elejét a mondandómnak) Te konok majom... Sziasztok: Lucky
2009. nov. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Na mindegy lehet, hogy igazatok van.
2009. nov. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Bocs a k. anyádért. Elborult az agyam, nem volt igazam.
2009. nov. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Na ennek már örülök.Ez már megért két zöld kezecskét.Örülök hogy sikerült meggyűznünk.Szép napot:Lucky
2009. nov. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 Salx Narval ***** válasza:
Nincs miért bocsánatot kérned. Mint már írtam,a hozzászólásainkkal saját magunkról állítunk ki bizonyítványt és nem másokról.Ha tényleg megbántad,ne tedd többé,én nem haragszom rád.SN.
2009. nov. 6. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!