Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi történt a sziámi harcoshala...

Mi történt a sziámi harcoshalammal? SEGÍTSETEK!

Figyelt kérdés

Már egy éve van sziámi, hím harcoshalam. Az elején minden jól ment. jól érezte magát, betanítottam neki trükköket :), ha halkan, óvatosan kopogtattam neki, akkor feljött enni.

Kb. olyan 1 hónapja viszont semmi. Csak fekszik az akvárium alján, valamikor furcsán, kicsavarodva lepihen az egyik kagyló belsejébe, nem mozog, nem jön fel levegőért sem, kifakult a szép piros színe, az úszói nagyon összetapadnak. Takarítva hetente van, vízcsere 2 naponként, jó környezetben él, kap elég fényt, növény, kagyló, kő van az akváriumában. ÉS NEM ESZIK!!! Nagyon szomorú vagyok, mert hiába dobok be neki ételt, nem jön fel, nem érzi, nem hallja, ha hívom a "gyere enni!" kopogtatással... :( Kérlek segítsetek, nagyon szeretem Theo-t.... :,(



2013. szept. 10. 10:17
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Gondolom hogy hogy valami tartási hiba lehetett,de én csak megfigyelésképp mondtam.Az egy dolog hogy elbújnak.
2013. szept. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Én úgymond megmentettem egy halat,mint írtam,chilit. Rossz körülmények,egyebek.De tényleg idősen vettem,mert lassú is volt,meg egyéb,elég nagy is.Ha azt mondta a boltos,hogy öreg,akkor lehet igaza van,vagy nem.Ez is egy lehetőség.Az a baj hogy a boltosok néha rosszul csinálják a dolgokat,mert nem tudnak annyit a bizonyos állatfajról.Volt már így.azt hiszik az akvárium egy csomag kőből,egy két kavicsból,szűrőből,növényekből áll.Pedig Nagyon sok dolog van ami kéne még,ha egy profi,legalább is jobb akváriumot akarunk létrehozni.De vannak kivételek.Lehet rosszul mondta,de szerintem igaza lehet.Nekem is kifakult a farka színe mikor megöregedett.Ezt tudom mondani.
2013. szept. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!