Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Valahogy lehet csinálni 2db...

Valahogy lehet csinálni 2db akváriumból 1-et? Úgyértem mondjuk 2db 112 litereset eggyé tenni és úgy 224 literem lenne? :-)

Figyelt kérdés
Vagy teljesen felejtős?
2013. okt. 5. 18:00
 1/9 Pendulum92 ***** válasza:
Ha igazán belegondolsz, te is rájössz :)
2013. okt. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szerintem megoldható szakemberrel, mivel az egész akváriumot külön-külön üveg lapokból ragasztják össze. Vagy tényleg hülyeség? :D
2013. okt. 5. 18:19
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem megerősítéssel, az oldallapot levéve megoldható, de nem lenne túl esztétikus. Vagy egy U alakú csővel össze lehetne kötni, úgy hogy a csőből kiszívod a levegőt egy vékonyabb csövön. Nem valószínű hogy a halak megtalálnák az átjárót de külön szűréssel nem kéne foglalkozni. Az egyik akváriumba menne a szűrő szívóága, a másikba pedig a befolyó(ekkorához már külső kell).
2013. okt. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én ara gondoltam volna, hogy így nem kéne nagyobb akváriumot vennem, hogy kettőt összerakok, de sajnos akkor muszáj lesz nagyobbat vennem, mert több halat szeretnék tartani :) Köszönöm!
2013. okt. 5. 18:55
 5/9 anonim ***** válasza:

Össze tudnád kötni ha kifúrnád mindkettőt, de így készen nem fogják kifúrni. Csővel összekötni meg nem érdemes.


De hát lehet két külön akváriumod is, abba is kétszer annyi hal fér, mint egybe,

2013. okt. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Jogos, de én úgy értettem, hogy nagyobb helyigényű halakat tehetnék bele és ha mégegy ugyanolyan van abba sem tehetek másmilyen halat mintha 224 liter lenne a rendelkezésemre :)
2013. okt. 5. 23:18
 7/9 anonim ***** válasza:

Ja akkor nagyot kell venni sajnos. Nem tudsz kettőt összeragasztani ha kiszeded az oldallapját, az szétesne, és különben is középen lenne a legnagyobb nyomás.

Meg ronda is lenne az a tákolmány.

2013. okt. 6. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 YourDestiny ***** válasza:
Drágább lenne a munka és miegymás, mintha egy új akváriumot vennél. Az egy másik dolog, hogy debilen nézne ki az összetáteleknél, mert rá kéne erősíteni üveglapokkal.
2013. okt. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Értem, akkor kénytelen leszek egy nagyobbat venni :)
2013. okt. 6. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!