Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Kiemelve: Endler guppi,...

Kiemelve: Endler guppi, Boraras urophthalmoides, garnélák egy 40 literes akváriumba. Példányok száma, nemek aránya?

Figyelt kérdés
Igazából csak annyi, hogy előzmények http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__halak-akvarisztika__5.. itt.
2013. nov. 1. 18:50
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:

Endlerrel együtt nem tartottam borarast, azt nem tudom megmondani.


De endler egy elég bunkó hal, a neonhalakat is kicselezte nálam amikor kaját adtam, és kivette a neonhal szájából a kaját, meg a garnélákat is addig bökdöste, míg el nem dobták a kaját.


Mit csinálna akkor a borarassal, aki még kisebb?

2013. nov. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:

Na. Leírok néhány lehetőséget: 1. 8 boraras+10red cherry VAGY 6 amano

2. 8 endler hím

3. 12 boraras

4. 15 RC vagy 10 amano

2013. nov. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
Most ha így nem figyeli valaki az akváriumot, azt látja, hogy jól elvannak egymás mellett, pl én ezeket csak akkor láttam amikor lekameráztam az etetést, hogy az endler így lopkod. És neki mindig az kellett, ami a másik halnál volt. Az nem ami a földön volt külön.
2013. nov. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Ó, monológ: először úgy gondoltam, hogy minek alódi emberektől kérdezni, ha már fenn van valahol, ott a Google, Yahoo, Bing. Aztán elkezdtem konkrét témában járatos weboldalak saját keresőjét használni, mert a tartalmuk felülmúlta a google találataiét. Aztán rájöttem, hogy a boltosnéni hazudik, a google buta, a weboldalak nem mondják meg a fontos adatok összesét, viszont TI igen. Tehát ezt elfelejthetem. Oké. Akkor az a kérdés, hogy: (kövi komment)
2013. nov. 1. 19:00
 5/30 A kérdező kommentje:
Egy 40 literes akváriumban hány Boraras urophthalmoides tartható kényelmesen, veszélyek nélkül, és a garnélák száma milyen összefüggésben állna a különböző tényezőkkel?
2013. nov. 1. 19:01
 6/30 A kérdező kommentje:
Olvastam itt az előbb, hogy 12. Nem sok az egy kicsit (40 LITPRES, PEOPLE!)
2013. nov. 1. 19:02
 7/30 A kérdező kommentje:
Jó, már megint bonyolítok. Tartok akkor mondjuk Boraras urophthalmoidest, mert ez nem igényes annyira, állt csapvízben tartható, 24°C-on, hetente egyszer 30% csere, etetés fagyasztott, lemezes izékkal, ez utóbbiról még bővebb felvilágosítást kérnék... És garnélát! Az a kérdés, hogy mennyit, hogyan fognak szaporodni (mármint egy hónap után hányan lesznek, scared vagyok, hogy mit csinálok, ha sok lesz), megférnek-e majd egymással, és nem fog-e majd a Boraras urophthalmoides vagy a garnéla faja stresszelni. JA? ÉS KÖSZÖNÖM A LELKES ÉS FÁRADTSÁGOT NEM ISMERŐ VÁLASZOLGATÁST EGY FULL NOOB RÉSZÉRE, AKI IGENCSAK HÁLÁS!
2013. nov. 1. 19:06
 8/30 anonim ***** válasza:

Akkor legyen 8-10 boraras és 6-8 garnéla.

Nem számottevő, hogy kettővel több, vagy kevesebb.

2013. nov. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Ha lesz benne 20-30 garnéla akkor már elgondolkozhatsz rajta, hogy kinek ajándékozod el, vagy leviszed a boltba és otthagyod, hátha beveszik.
2013. nov. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Betelepítés: melyiket előbb? Baj, ha a Boraras urophthalmoidest mondjuk 3-3 dbonként telepítem be, kéthetes késéssel? Vannak különösen erre a fajra jellemző betegségek?
2013. nov. 1. 19:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!