Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Kiemelve: Endler guppi,...

Kiemelve: Endler guppi, Boraras urophthalmoides, garnélák egy 40 literes akváriumba. Példányok száma, nemek aránya?

Figyelt kérdés
Igazából csak annyi, hogy előzmények http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__halak-akvarisztika__5.. itt.
2013. nov. 1. 18:50
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Tedd előbb a garnélákat aztán a borarast, nem kell kettesével venni. De rakhatod fordítva is. Mindegy.
2013. nov. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
És: ha kihagyjuk a garnélát, és beteszünk helyette egy maláj nemtommilyenházú csigát, ami állítólag nem rágja meg a növényeket és algát is megeszi? Mármint oké-e a párosítás, és meglesz-e egyedül, milyen talaj javasolt neki, a Boraras urophthalmoidesoknak, növényzet típusa (kis fényigénnyel gondolkodjunk)? Ja, és kálium-permanganát gyógyszertárakban beszerezhető, ugye?
2013. nov. 1. 19:13
 13/30 Pendulum92 ***** válasza:
Én először a garnélát telepíteném. Szerintem 8 db nanohal mehet egybe is ,a garnélák már úgy is termelnek egy kevés ammóniát.
2013. nov. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
És a maláj izéházú csigának kell valamilyen különleges tápláék, mert mondjuk nincs alga és nincs elrothadó növénylevél, amit még enne, akkor mit adjak neki?
2013. nov. 1. 19:14
 15/30 anonim ***** válasza:

A malájtornyoscsigát én azért nem szeretem, mert úgy tele lesz a talaj vele, hogy nem is látod, bemásznak a talaj alá is.


Akkor a hólyagcsiga még tűrhetőbb, azt legalább látni, csak a falon mászkál, és a növényeken, eszi az algát az is, de nem rágja meg a növényeket..

2013. nov. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Garnélákat még megfontolom. Terítéken a maláj akármiyenházú csiga.
2013. nov. 1. 19:15
 17/30 anonim ***** válasza:
A lemezest úgy add nekik hogy kicsit belenyomkodod a vízbe, mert a garnélák a földről esznek. Legyen 8 boraras és 10 garnéla. Ezzel tuti nem lesz gond. A garnélákat ha jó olcsón meghirdeted akvarista.hu-n biztos elviszi valaki. Jó halazást!
2013. nov. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Illetve rakhatsz nagyobb csigát, pl zebra, spilky, neritina ruby, ezek annyiból jobbak lennének, hogy nem szaporodnak el, lehet így 3 féle csigát beletenni, eszik az algát ők is.
2013. nov. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
Akvarista.hu: maláj tornyos csiga nem eszi a növnyeket, google szerint visz, nagy (further info?) is, szép is, el is van... persze most nem tudom, kinek higgyek.
2013. nov. 1. 19:18
 20/30 anonim ***** válasza:
Amíg én itt szerencsétlenkedek a telefon billentyűzetével addig megváltozik a véleménye. A csigákat nem ajánlom, mert elszaporodnak de azokat senki se veszi meg.
2013. nov. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!