Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen fajta halaim vannak?

Milyen fajta halaim vannak?

Figyelt kérdés
A Millenáris Parkból hoztunk a múlt héten kb. 3 centis, oldalukon halvány fekete csíkot viselő halakat.Alegtöbb elpusztult, de az 1 harmada megmaradt,és amikor hazajöttünk,ott díszelegett az akvárium falán 2 csomag ikra!Én a halakat valamilyen küsznek nézem.Valaki meg tudná mondani hogy milyen fajájúak, és hogy mennyi idő amíg kikel az ikrájuk???A segítséget előre is köszönöm! :)

2013. nov. 16. 18:09
 1/10 Platypus ***** válasza:
100%

Fotó esetleg? Ha a kiállításon vetted, akkor nagyjából akármi lehet. Tippre kínai razbórát mondanék, kicsi is, csíkja is van, a küszökre is hasonlít. Milyen irányú egyáltalán a csík?

Viszont ha a halak felét kinyírtad, akkor nem érdemes az ikrák kikelésében reménykedni.

2013. nov. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ikra lesz az hanem buborék. Ha kínai razbóra akkor 3 centisen nem ivarérett, és ha megdöglöttek a felnőtt halak akkor az ikrák/ivadékok is meg fognak. Csak kép alapján lehet megmondani a fajtájukat.
2013. nov. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A tóból hoztam őket,és csak a fele halt meg, 6 db. megmaradt.A csík a gerincével egy vonalban van.
2013. nov. 17. 09:35
 4/10 A kérdező kommentje:
Az ikrák a falon vannak.
2013. nov. 17. 09:35
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha tóból hoztad akkor szinte biztos hogy razbóra. 150 liter kell nekik jó szüréssel. Szerintem vidd vissza öket.
2013. nov. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Amúgy itt jól érzik magukat a 40 literesünkben,gyorsan úsznak, elevenek, nem látom rajtuk a rosszullét jelét.(6 éve tartok halakat.)És az ikrájuk hány nap alatt kel ki? Még sosem volt ikrarakó halam, csak elevenszülőket tenyésztettem.
2013. nov. 17. 16:10
 7/10 Platypus ***** válasza:
Az elpusztult halak meg nyilván azért pusztultak el, mert nem tudtak mit kezdeni a nagy jólétükkel.
2013. nov. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ma állatkínzó találkozó van a gyakorin?

Szegények...

2013. nov. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ácsi. Jól értem, hogy a kérdező a Millenáris halastavából lopta ki a halakat?
2013. nov. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem kéne lopni . Kérhetnél bármelyik kerti tavastól biztos mindenütt túlszaporulat van mint nálam.
2013. nov. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!