Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 45l-es akváriumom van teljesen...

Szabi1991 kérdése:

45l-es akváriumom van teljesen felszerelve. Van benne 1 Platti,1 Malabárdi Dánió,1 Szifó, és egy számomra ismertelen hal. Mit tehetnék még hozzájuk?

Figyelt kérdés
Úgy sejtem, hogy a platti fél a Dániótól mert mindig elbújik. Ez azért lehet mert egyedül van, vagy csak azért mert nem jönnek ki egymással?

#platti #szifó #Malabárdi Dánió #45l-es akvárium
2013. dec. 19. 19:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Fentebbi linkben olvasható: "kifejletten értendő a centi, és minden halhoz passzoljon az akváriumod megfelelő legyen nekik"


Van egy 400 literes akva , vaskos ajzat és háttér miatt 300 liter víz fér bele, a fő hal a sziámi ormányos márna diszhalinfo: "Halnépesség: 130 literre 3-4 hal" mellé lenne még tömbféle hal, mindegy hogy milyen.(10 darab kb 140cm, marad 160centi, rajhalnak)


Kerestem de nem találtam a diszhalon válasz menyi tehető 300 liter víztömegre.....


Akváriummal rendelkezők szerintem 99%-a nem ír a gyakorira, 95% meg nem olvassa a diszhal félrevezető adatait, irányadónak jó, méret, viselkedés, eredeti élőhelyen vízpapaméterek stb, 2007 előtt is voltak profi akváriumok.


Egy akváriumnál a víztömeged szabja meg menyi a létszám ha a kiválasztott halfajoknak passzol az aksi méret és társíthatók!

2013. dec. 20. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!