Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van valakinek ötlete?

Van valakinek ötlete?

Figyelt kérdés
Kaptam Karácsonyra egy cirka 3 literes betta tankot a férjemtől. Nem akarom megsérteni, raknék bele valamit, BÁRMIT, de nem tudom, hogy mit. Létezik olyan állat egyáltalán, aminek ez elég? Van két aksim, de azok nagyok, kicsiben nem vagyok jó. Egy gagyi szénszűrő van benne, de szerintem az felejtős.

2013. dec. 25. 22:03
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Csak Wabi Kusa élőlények nélkül. [link]
2013. dec. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Ez meg milyen állat? :O bocs az offért.
2013. dec. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"worms nevű felhasználó válasza:


Ez meg milyen állat? „


A Wabi Kusa az akvarisztikához szorosan kapcsolódó irányzat, akvárium talaj, akváriumi növények, akvarisztikai tápok, annyi a különbség, hogy itt a növényeket emersen, mondhatjuk félig vízben nevelik, sokan az akváriumból kiemelt növényeket helyezik ilyen tálba majd lassan apasztják a vízszintet így emers leveleket virágokat hoz a növény.


Ideális azoknak akiknek hever valahol egy kicsi akvárium vagy bevásároltak, mellényúltak a dolgoknak, majdnem minden akvarista szeretne ilyet egy része megvalósítja másik nem, nálam is tervbe van.

2013. dec. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ez tényleg jó ötlet, erre nem is gondoltam! Nagyon jól is néznek ki, szerintem meg is csinálom. A növényekkel úgyis szeretek bíbelődni, csak eddig 200 literben csináltam. :)
2013. dec. 25. 22:38
 5/8 anonim ***** válasza:

"Wabi Kusa élőlények nélkül"



Késő van már, mi?

A növény nem él?!

Boldog Karit!

2013. dec. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem rögtön beugrott ez, reggel 7-ig dolgozom ha hazamenyek Wabi Kusa gyártás a meló, vettünk egy halogén sütőt meg kaptunk egy ugyanolyat, jó nagy jénai tál az alja, mi legyen én naivan ráböktem, hogy Wabi Kusa, feleségem megnézte a neten „hmm mikor is metszel, holnap? Akkor tudod mit kérek karácsonyra?” úgyhogy ultimátumot kaptam.
2013. dec. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Platypus ***** válasza:
Ha állat, akkor legfeljebb sórák mehet bele. Szépen be lehet rendezni az akváriumot tengeri csigaházakkal, koralldarabokkal meg ilyesmikkel. Kevésbé fényigényes, mint egy florárium. A wabi-kusa névtől nekem tikkel a szemem, mert ez igazából egy ADA termék márkaneve, agyaggolyóba előre beültetett növényeket takar. Olyan ez a wabikusázás, mintha valaki adidasnak hívná a susimelegítőket.
2013. dec. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor a Wabi Kusa csatlakozik ezekhez: Sarokcsiszoló-flex, benzinmotoros láncfűrész-stilh fűrész, magasnyomású mosó-sterimob, pneumatikus fúrókalapács-hilti, racsnis kulcs-krova, fagyasztó-frigo, törlőkendő-vileda, halászlé-hallé (ez a legdurvább bicskanyitó .....mint Bajai mondom)
2013. dec. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!