Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit csináljak, ha eltört az...

Mit csináljak, ha eltört az akváriumom teteje?

Figyelt kérdés
Tegnap eltört az akváriumom teteje(ne kérdezzétek hogyan),nah mind1 és csak csütörtökre lesz új tető,ideiglenesen alufóliával takartam le az akváriumot,hogy ne ugráljanak ki a halak,de így most oldalról kapják a világítást és elkezdtek ferdén úszni.Ha újból fentről kapják a fényt,akkor visszaállnak "normális" testhelyzetbe?
2009. dec. 8. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Igen. Nekik az van fölfelé, ahonnan a fény jön.
2009. dec. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem kell aggódni, szerintem le is kapcsolhatod, azt a két napot kibírják. :) Barátom anyukája sokszor elfelejtette bekapcsolni, volt h három napig nem is volt fény nekik, de semmi bajuk nem volt. (Azóta elhoztuk az akváriumot, mi gondoskodunk róla :D)
2009. dec. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Kicsit engedj le a vízből. Két napot simán elvannak a halak kevesebb vízben is, és kiugrani sem fognak tudni.
2009. dec. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

hehe, azt megnézném, hogy úsznak ferdén :D biztos vicces, képet nem tudsz küldeni? érdekelne, kíváncsi vagyok.

Szerintem is lekapcsolhatod a világítást, vagy még egy ötlet, én ezt csináltam anno, nem alufóliát teszel rá, hanem folpackot,vagy egy üveglapot, ami éppen befedi és mehet felülről egy íróasztali lámpa vagy hasonló, kicsi égővel, csak vigyázz, ki ne olvaszd a fóliát :)

2009. dec. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%

Igen, ezt én is megnézném, hogy milyen amikor a halak srégen úsznak, biztos vicces:-))

De ennek ellenére nem lesz gond. Ha zavar, akkor inkább kapcsold ki a lámpát. 2 napot kibírnak és már láttam olyan akváriumot is ahol, hetente egyszer kapcsoltak nekik fényt.

2009. dec. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!