Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Haltápszűrő etető. Szerintetek...

Bubuc kérdése:

Haltápszűrő etető. Szerintetek megéri?

Figyelt kérdés

Mostanában sokat foglalkozom azzal, hogy beszerzek valami ehhez hasonlót:


[link]


Az a gondom, hogy etetéskor a kaja legnagyobb része szétterül az aki felszínén, a szűrőnek és esőztetőnek hála pedig igen gyorsan az egész akit teleszemetelik, egy csomó felesleges nitrátot termelve, a jávai mohatelepek tiszta kajamaradékosak lesznek.


Eszembe jutott egy ismerősöm, kb. 25 évvel ezelőtt hasonló etetőbe tette a halak kajáját, neki anno bevált.


Vélemények? Vegyem, ne vegyem?


Ha ne vegyek, van ötletetek hogyan etessek normálisan, hogy az ne szemetelje teljesen szét az akit?


2014. febr. 21. 19:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Vannak, akik kikapcsolják a szűrőt arra a 2 percre, amíg esznek a halak.

Én nem vennék ilyet.

2014. febr. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Annyiból jó, hogy nem terül szét a haltáp a vízfelszínen, nagyjából egy helyre hullik alá.


A képen látható akkor használható ha a közepét ki lehet szedni, régen úgy emlékszek ezek is alap kellékek voltak az akváriumokhoz mint a halháló, zöld színűek voltak mint a szivacs szűrők.


Ma erős áramlás a megszokott, annál ez nem használható, nincs értelme, ha kihúzod a szűrőt etetésnél akkor vegyél.

Én nem szoktam kihúzni soha, több akvárium van, félek, hogy kihúzva marad valamelyik.

2014. febr. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!