Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek még nem késő?

Szerintetek még nem késő?

Figyelt kérdés
Fekete teleszkópszemű halam csodávalhatáros módon 3 évet kibírt egy 17l-es akváriumban......Amikor kaptam akkor elég kicsi voltam és meg sem fordult a fejemben hogy ez neki kicsi lesz ez az akvárium. Most így idősebb fejjel már látom hogy ez nem volt valami jó, azóta már legalább kétszeresére nőtt a halacska, a társa pedig már régen elpusztult, így utólag visszagondolva szerintem ammónia mérgezés miatt :( Szóval most minél gyorsabban ki akarom onnan szabadítani mert látom hogy szegény nagyon szenved, ugyanis nemrég kifehéredett és az egyik szeme nagyobb mint a másik, és nem is nagyon szeret úszkálni, csak az akvárium alján ül, és mindig onnan megy fel hogy bekapjon egy-két szem haleledelt, úgyhogy elég sok idő mire megeszi az eleséget. Szóval az egyik ismerősömnek van egy kerti tava aranyhalakkal és neki szeretném ajándékozni a halacskát, csak attól félek hogy az ő állapotában és a táplálkozási szokásait nézve, nem nagyon tud majd helytállni, mert a társai el fogják enni előle a kaját. Szerintetek egy próbát megér? Vagy ha nem akkor mi legyen? Még egy nagyobb 150l-es akvárium beszerzésén is gondolkozok, ha ez így nem lenne jó megoldás. Segítsetek, olyan rossz őt szenvedni látni :(

2014. máj. 16. 17:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Egy 70 literest tudok adni ingyen, ha kell.
2014. máj. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 YourDestiny ***** válasza:
És szerintem okos dolog lenne egy beteg halat egészségesek közé rakni?
2014. máj. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!