Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek melyik a legjobb?...

Szerintetek melyik a legjobb? A vörös-, fehér-, vagy fekete szúnyoglárva?

Figyelt kérdés
Fagyasztva!
2014. aug. 14. 12:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Még nem kóstoltam egyiket se :)


Hal függő, sok hal érzékeny a vörösre a farkán lévő kampó miatt.

2014. aug. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jólvan xdd!! De melyik hal az érzékeny?
2014. aug. 14. 13:31
 3/7 anonim ***** válasza:
pl törpesügérek, én az artémiát/sóráklárvát ajánlom fagyasztottan,a fehér szúnyoglárvával meg az a baj hogy nem merül le, pont ahogy a vízibolha sem
2014. aug. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
milyen halaknak adnád?
2014. aug. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
molly guppi gurámi panda harcsa amugy köszi a válaszokat! :D
2014. aug. 14. 13:58
 6/7 anonim ***** válasza:
gurámi szerintem megdézsmálja a kis halakat :D , amugy mollynak meg a guppynak adj növényi eleséget is , ne spirulina cuccot mert csak koszolja a vizet, lehet neik adni forrázott salátalevelet, borsót meg hasonlókat és ha már nem eszik csak kiveszed a maradékot, a pandaharcsának legjobb a tubifex lenne, de abból meg nehéz élőt szerválni, a fagyasztott meg nem annyira jó de azért néha néha adhatsz olyat is, az artémia az nagyon jó és a vizibolha cyclops is jó ezeknek mert leszedik a felszínről/nállam csak ancik, sterbai coryk meg boliviai sügerek vannak, azok pedig az istenért nem mennek a felszínre :D, fekete és fehér szúnyoglárvát is adhatsz, minden nap mást :D a vöröset nem adnám mert a guppyknak lehet nagy is lenne, jó étvágyat :D
2014. aug. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:D :D Köszii :D
2014. aug. 14. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!