Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Elfoglalt, este hazaeső,...

Pendulum92 kérdése:

Elfoglalt, este hazaeső, fáradt akvaristák. Válaszolnátok nekem?

Figyelt kérdés

Szeretnélek megkérni, hogy válaszoljatok a következő kérdésemre:


Hajlandóak lennétek-e fizetni azért egy megbízható szakembernek, hogy heti rendszerességgel megcsinálja helyettetek a karbantartási munkákat(vízcsere, üvegpucolás, növények metszése, tápozás, vízparaméterek ellenőrzése[keménység,pH - műszerekkel , ammónia, nitrát csepetetős tesztekkel), stb(igény szerint) ?


Jelenleg kizárólag a véleményetek érdekelne :)


2014. szept. 10. 14:53
 1/8 Dioxyde ***** válasza:
ha nincs rá időd és van aki tapasztalt ilyen téren és rá mered bízni a dolgokat akkor igen.
2014. szept. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A lakást takaríttatnám takarítónővel - ha lenne rá pénzem,

de az akváriumokat magam csinálnám, mert az az egyik hobbim.

2014. szept. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy mennyibe fájna. :) Én személy szerint néha tudnék neki örülni, csak az a baj, hogy mindkét félnek meg kell, hogy érje a dolog. Teszem azt, tőled 10 km-re valaki megkér, hogy 1 akváriumot tarts rendben. Ez, ha autóval mész minimum 1000-1500 Ft plusz alkalmanként a munkadíjon felül. Aztán ott vannak az eszközök, tesztek árai. Szerintem egy "átlag' akvarista nem igazán engedheti meg magának. Inkább olyan körökben kellene keresgélni ahol pénz sok, ész nincs, akiknek van két több ezer literes aksija, és az egójuk nem engedi, hogy "bemocskolják a kezüket". :)
2014. szept. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát igen, főleg helyben vállalnék ilyen munkát, bolttal szövetkezve esetleg, aki közvetíti nekem a kuncsaftokat.
2014. szept. 10. 18:04
 5/8 MCsperX ***** válasza:
Nekem van ilyen ismerősöm, akihez rendszeresen járnak akváriumot karbantartani. Egyedi akvárium, és az tartja karban, aki készítette nekik. De náluk az akvárium nem hobbi, csak egy szobai dísz (nem tudják pl. azt, hogy milyen halaik vannak, vagy pl ha betegnek látszik, nem törődnek vele), úgy tartatják karban, mint pl. a légkondit.és anyagilag is nagyon megengedhetik. Úgy gondolom, hogy amit kérdezel, van rá kereslet, de akkor lehet megfogni a leendő kuncsaftot, amikor csináltatja az akváriumát.
2014. szept. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen, gondolkodtam én is, hogy telepítést is vállalni kéne.


De előbb szerzek tapasztalatot, ma pl. egy kollégiumi akváriumot tettem rendbe. :)


Ezután meg majd kialakul, míg egyetemista vagyok van időm kiépíteni ezt.

2014. szept. 16. 17:12
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor tényleg van időd :) Sok sikert :D
2014. szept. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi
2014. szept. 16. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!