Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szoktátok fotózni az akvárium...

Szoktátok fotózni az akvárium lakóit?

Figyelt kérdés

Én most nagyon rákattantam, még nem az igaziak a képek, de majd alakul.


[link]


2014. nov. 29. 18:58
 1/5 anonim válasza:
Nem nagyon az első képeket most küldtem el neked nemrég üzenetbe(halakról felismerlek kérdező). :D De jó képek nagyon, egyébként valamelyik akvarisztikai könyv kifejezetten foglalkozik ilyenekkel is! De van pár érdekes oldal egyébként amit érdemes nézegetni, nem tudom ismered e: [link]
2014. nov. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jók a képeid. Szoktam én is fotózni.
2014. nov. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

# 1 válaszoló majd fotózol te is többet, akváriumot sokat fotóztam, a halak közelebbről mostanában kezdett érdekelni.

Ja, beletrafáltál, váltottunk ma pár üzenetet:)


# 2 akkor nem vagyok egyedül ezzel.

(Nem egy Pentax k-r géppel fotózol?)

2014. nov. 30. 06:06
 4/5 anonim ***** válasza:

Nincs hozzá felszerelésem :'( Kölcsön kapott, kiszuperált műtárgyfotós objektívvel (hatalmas mélységélesség + besűrűsödött kenőzsír "nemcsináltatommegmertdrága") meg nem nagy élmény. Szóval csak akkor szoktam, amikor sikerül normális objektívet szereznem az illetékestől, de akkor nagyon lelkesen :D


A két bronz cory-s képed nagyon tetszik!! (És tényleg felismerhető vagy a halaidról.)

2014. nov. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Most vettem egy sony hv-300-as kompakt gépet, lassan kezdem kiismerni, tetszik a dslr típusú váz, kezdek beleszeretni ebbe a formába és a vele való fényképezésbe.

Eddig csak pici kompakt gépem volt azzal nem olyan nagy élmény a fotózás.


Ha megmarad a hév akkor valószínű egy komolyabb dslr gép lesz 2 objektívvel, 3-4 évente érdeklődési kört váltok és megpróbálom teljesen kockára kielemezni a témakört.

Volt-van, hifi, pc, mezőgazdaság, asztalosodás, akvarisztika, most talán a fotózás jön, ebbe látok még perspektívát, profitot.

2014. dec. 1. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!