Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Dryvit (üvegszövet) háló...

Dryvit (üvegszövet) háló szennyezi az akvárium vizét?

Figyelt kérdés

Egy kisebb méretű aksiba tervezem. Főleg ívásnál amikor lehullanak az ikrák,és ne tudják a szülő felfalni az ikrákat,csak az ikra essen át rajta.

Mivel lehet fertőtleníteni vagy miképp tehetem bele.



2014. nov. 30. 20:44
 1/2 anonim válasza:
Szerintem forrásban lévő vízben fertőtlenítsd 5 percig. De hogy van e benne valami olyan ami szennyezi a vizet, azt nem tudom. Szerintem nincs.
2014. nov. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

2-3 éve az aqua depóban egy akvárium ilyen fehér rabic hálóval volt kettéválasztva.

[link]

Bele volt ragasztva FBS-el és a kisebbik területen csikóhalak voltak, a nagyobbik oldalon meg dobozhal. Tehát még tengeri akváriumba is be merték tenni.

Én is használtam egyszer édesvízbe. Jávai mohát varrtam rá damillal, de mivel fehér volt így kilátszott alóla, nem volt valami szép. Ez a rabic háló is üvegszövet. A dryvit ugyanaz lehet, nem?

2014. dec. 1. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!