Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ez így jó? Vagy hogy jó?...

Ez így jó? Vagy hogy jó? Szett+hal

Figyelt kérdés

Egy ilyenbe [link]


Beletehetek 6 ilyet [link] vagy ilyet [link] és 5-10 ilyet [link] vagy 2 ilyet [link] ???


2014. dec. 12. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha veszel még hozzá egy szűrőt, akkor 6 galaxy, ha lágyítani tudod a vizet, ha nem akkor galaxyk helyett erithromicronok 10 red cherryvel.
2014. dec. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én az ilyen kocka alakú akváriumokat nem szeretem, szerintem a legtöbb hal jobban értékeli a hosszanti úszóteret, mint a magas vízoszlopot...

(Nekem 50*20*30-as 30 litereseim vannak.)


A dániók apró halak, egyesek valószínűleg soknak tartanának 6 db-ot, de szerintem mehet bele annyi, főleg, hogy rajhal, így a 6 db a minimum - az akváriumméretet tekintve meg a maximum :S


Garnélákat sosem tartottam, de az igényeik elvileg hasonlóak - helyesebben ez a garnéla igen tág tűrésű, neki is jó az, ami a dánióknak. Együtt szerintem sok lenne a 32 literbe (de mondom, garnéláim sosem voltak, úgyhogy ez inkább csak megérzés), inkább 3-4 sima tányércsigát tennék melléjük kezdésnek, aztán amikor már látod, hogy hogy rendezkedtek be a halaid, még finomíthatsz rajta...


Kezdetben amúgy is célszerűbb kevesebb élőlényt tenni az akváriumba, mint amennyit "elbír", és több ütemben telepíteni.

2014. dec. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Neolamprologus01 Milyen szűrőt ajánlanál? Valami elfogadható árkategóriában?
2014. dec. 12. 20:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Ebből a legkisebbet: [link]
2014. dec. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nagyon lutri ez a szett, nem ismeri senki a fedőben lévő szűrőt, nincs nagyon infó róla, méretre elég nagynak tűnik a szűrő.

50-50%- vagy jó vagy nem.

2014. dec. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Viszont olcsó. Tudom, hogy mindent minőség függvényében kell nézni, de ez akkor is fontos. Drágábbra nincs pénzem, plusz a világítása elméletben jobb, mint a hasonló szetteké.
2014. dec. 12. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!