Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Vásároltam egy ilyen armatúrát...

Vásároltam egy ilyen armatúrát. Le kell cserélnem a fénycsöveket vagy jók ezek?

Figyelt kérdés

Armatura: [link]


azt írja hogy 2 daylight fénycső és 2 növényes cső. De nekem mind a 4 cső egy forma. Mégpedig

ODYSSEA T5 TUBE 24W 6500K DAYLIGHT. Akkor le kell cserélnem vagy maradhat ez a tipusú fény cső? Köszönöm szépen!


2014. dec. 30. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha mind a 4 6500k akkor jó nem kell csere.
2014. dec. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De ha 2 darab növényes lenne se lenne muszáj cserélni rögtön mert a célnak megfelel csak kicsit furcsa a fénye meg valamivel gyengébb a 6500k-esnél.
2014. dec. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
értem köszi , de hogy lehet az hogy nekem mind egyforma 6500K daylight?
2014. dec. 30. 22:44
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet megunták a boltban, hogy mindenki így kéri, aztán alapból így adják.

Vagy sok volt a napfényes csövük.

Mindegy, örülj neki. Egyébként a növényes se gyengébb, a növények szempontjából semmiképp, csak a mi szemünk látja gyengébbnek.

Vannak jó növényes csövek, de ennek a típusnak a növényese már-már legendásan algásít, úgyhogy jól jártál.

2014. dec. 31. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A 2*24 wattos Quad-nál annak idején kértem a boltban, hogy cseréljék ki a növényes fénycsövet daylightra. A 4*24 wattosnál nem tudták cserélni, így vettem 2 osram daylight csövet, és kicseréltem otthon.
2015. jan. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!