Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi a véleményetek az akváriumo...

Mi a véleményetek az akváriumomról?

Figyelt kérdés

[link]


Életem első akváriumáról van szó, próbáltam sokat olvasni a témában itt és egyéb fórumokon. Rengeteget kérdeztem itt is, hasznos válaszokat kaptam. Szeretném megköszönni a sok segítséget mindenkinek, névteleneknek és névvel válaszolóknak is!

A halak nem látszanak a képen, mert az időzítő már lekapcsolta a világítást, mire hazaértem melóból és utólag kapcsoltam vissza a fénykép kedvéért, ők pedig a talaj felett már próbáltak aludni.


Az akvárium:

méret: 112 liter

világítás: 3x18 watt (2db osram lumilux, 1db sylvania grolux). Alumínium szalaggal fényterelőzés.

fűtés: 100 w

talaj: AN pro soil

szűrés: Tetratec ex 1200 plus (3 liter siporax, gyári szivacsok, perlon)

tápozás: 1. easy life profito (az ajánlott adagot adom tapasztalat híján),2. 2 db jbl tápgolyó két bokros növény alatt


növények:

- 4 db anubias barteri var. nana

- 2 db indiai vízicsillag

- 1 db wendt-vízikehely

- 1 db cryptocoryne crispatula var. balansae

- 4 db gömbalga


állatok:

- 3 db zebracsiga

- 8 db panda páncélosharcsa

- 9 db vörös fantomlazac (8-at vettem, 9-et kaptam :) )


2015. jan. 2. 23:59
1 2
 11/13 Pendulum92 ***** válasza:

Nagyon jó kezdés, gratulálok, nekem egyedül az a pár műdekor szúrja a szememet.


Nem is koptatnám a billentyűzetet feleslegesen, ilyen kezdéssel nem hinném, hogy itt meg is állt a tudásbővülés.

2015. jan. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nagyon szép és hangulatos lett.
2015. jan. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Pendulum92: csak az a bújkáló kerámia, ami "mű", de az is működik, a páncélosok belemennek! Minden más természetes, nincs műnövény, csak egy red moor gyökér és 4db Seiryu szikla.

Amúgy örülök, hogy tetszik. Tervezek folytatást, ha mondjuk fél év múlva sem lesz semmi gond, akkor esetleg egy második akvárium.

2015. jan. 4. 01:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!