Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Megtudná nekem mondani hogy...

Megtudná nekem mondani hogy mi lehet ez? Most fedeztem fel az akvárium falán.

Figyelt kérdés
Szóval ilyen fehér nagyon aprócska élőlények vannak az akvárium falán és így kúsznak az üvegen vagyis egyáltalán nem úsznak :S az akváriumomban van 2 guppi lány meg 2 neonhal meg 1 db almacsiga.Valaki írja meg h mik lehetnek!
2010. febr. 6. 12:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Eléggé valószínű,hogy kis csigák.
2010. febr. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom mert ugyanis nem rakott le semmit a csigám már mint amiből kikelhettek volna ez 100% :S
2010. febr. 6. 12:27
 3/20 anonim ***** válasza:
A csigák a talajba is raknak peteket, de van, amelyik a levelek aljára - attól, hogy nem láttad, még lehetnek.
2010. febr. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
értem akkor köszönöm :)
2010. febr. 6. 12:44
 5/20 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen izém.Nem csiga.Vagyis nekem nem.Az almacsiga amugy párás részbe teszi a petéket,pl akvárium tető.Amugy nem tudom a nevét enneaz izének,de én szét szoktam nyomni meg kipiszkálom,merthogy szaporodik a dög.Amugy hogy te nem tettél be csigát nem jelenti azt,hogy nincs is.Pl növényvásárláskor gyakran hurcolnak be az emberek csigát akaratlanul,vagy csigapetét.
2010. febr. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Ha nem kúsznának akk azt mondanám h hidra.
2010. febr. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
De volt az akváriumomban egy csiga és azt mondták h az lány és mű növényem van :) de remélem tényleg csiga és nem vidra XD
2010. febr. 6. 18:11
 8/20 anonim ***** válasza:
A csigák hímnősek
2010. febr. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
12.59-es válaszolótól kérdezem, hogy a hidra hogy kerül a vízbe. Egyik ismerősömnek volt ilyen az akváriumában, de legalább fél éve nem vett bele semmilyen növényt.
2010. febr. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Én már nem igazán tudom h a csiga hímnős e vagy sem mert mindenki mást ír de akkor valószínű h az:D hát nem tudom h hogy kerül vidra egy akváriumba XD lehet neki az van XD
2010. febr. 6. 20:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!