Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi lehet a baja a gyári...

Mi lehet a baja a gyári világításomnak?

Figyelt kérdés

Arra értem haza, hogy nem ég a műanyag tetőn lévő két fénycsövem. A harmadik, amit én szereltem fel (és külön működik a többitől) világít.

Tünetek: Kihúztam-visszadugtam, ekkor világított. Mire helyreállt a pulzusom, egyszer csak elaludt egyszerre mindkettő, minden előjel nélkül.


Esetleg melegedik, attól nem ég? Csak mert már lehülhetett, mire hazaértem, majd visszadugás után kb 0,5-1 perc múlva elalszik.


A tető belső fele teljesen be van ragasztva aluszalaggal. Ez lehet probléma?


2015. jan. 17. 21:08
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, hogy valami érintkezési hiba lesz. Ha mozgatom elalszik-újra ég. De ha békén van hagyva, akkor világít....
2015. jan. 17. 22:27
 12/14 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy érintkezési hiba, át kell nézned, vagy nézetned a kábelezést.
2015. jan. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Akkor még a kisebbik rossz, remélem tényleg csak ennyi és nem kell szétbontani stb
2015. jan. 17. 22:39
 14/14 anonim ***** válasza:

Ez kontakt hiba.

Még akkor is a kisebbik baj, ha szét kell szedni az egészet. Az csak némi időbe telik, viszont semmibe nem kerül a javítás.

2015. jan. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!