Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen sügér csapatot (6 db)...

Milyen sügér csapatot (6 db) rakhatok még szerintetek 6 elonghatus + 6 yellow mellé?

Figyelt kérdés

Az akvám bruttó 240L, de nettó kb. 190L, nincsenek növények.


Köszönöm a válaszokat!



2015. jan. 19. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem már semmilyet!
2015. jan. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Rendben, alapvetően így gondolom én is.

Fórumokon van egy két "szaki", aki szerint elmegy 3db 6os csapat, de számításaim szerint nem. Ezért is érdeklődtem igazából itt, hogy tájékozódjak.

2015. jan. 19. 21:49
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2015. jan. 19. 21:50
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Azért ilyen biztosan nem jelenteném ki. Lehet azok a szakik tudnak valamit. 240 literre 18 hal nem mondható soknak normális szűrés mellett. Nekem bruttó 594 literbe, van 44 tropheusom meg 3 botiám. Ha releváns választ szeretnél kapni akkor regisztrálj be ide:

[link]

2015. jan. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ok, köszönöm a választ!
2015. jan. 20. 11:41
 6/6 anonim ***** válasza:

Más 1 fajból sok hal vagy 3 fajból sok hal. Az elongatus eleve elég agresszív, nem tudom mi a 3. faj, amit bele akarsz tenni, de vagy az újak, vagy a yellow el lesz nyomva. Persze próbálkozni lehet bármivel.


Nekem egy 800 literesben vannak bojtosúszójuak, amik kevésbé agresszívek, mégis törékeny az egyensúly.

2015. jan. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!