Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Honnan látom hogy az akvárium...

Honnan látom hogy az akvárium jól fekszik az asztalon?

Figyelt kérdés
Ha szintben van akkor jó? Nekem egy kicsit meghajlót a bútorlap de az aksi szintben van és van alatta 0,6cm s polifoam
2015. jan. 21. 22:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Mennyire stabil az a bútor? Nem merném rátenni.
2015. jan. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát lenem szakad az életbe annyira stabil. csak pupok voltak benne ( egy rozsdamentes lap volt és voltak benne pupok) erre én tettem rá egy réteg polifoamt majd egy 2cm es bútorlapot majd az aki alá ismét egy 0,6centis polifoamot. de látom hogy amit rátettem butorlapot kicsit meghajlott
2015. jan. 21. 23:34
 3/3 anonim ***** válasza:

Polifoam a vastagságával egyenlő deformálódást tud kiküszöbölni, ha olyat látsz, hogy középen, vagy valamelyik sarkán "0" a habszivacs vastagság akkor ott már támaszkodik az üveg, az nem jó.

A polifoam összenyomható 0 közeli vastagságra, de ahhoz 1cm2 területre nagy súly kell, legalább 10kg.

Van egy 60cm magas akváriumom, annál még olyan vastag a polifoam mindenhol mint amikor alátettem.

A habszivacs vastagságát az akvárium magasságához, hosszúságához kell méretezni, én 100 literre 4mm polifoamot teszek, óriás akváriumoknál 3-4 cm a vége, attól vastagabbat nem rak senki.

Az akvárium bútornál a lábak száma fontos, 6 az alap, a fedlap két széle, közepe, legyen alátámasztva. Az akvárium érjen el vagy túl a két szélső lábon, alátámasztáson.

Példa egy 60 cm hosszú akváriumot még rá lehet tenni olyan bútorra ami csak a két szélén van alá támasztva, de az akvárium érjen ki a támasztásokig vagy túl rajtuk.


[link]

2015. jan. 22. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!