Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Injekciós tűt hol tudok venni...

Injekciós tűt hol tudok venni és mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
amivel a tápot beoltom?
2015. jan. 21. 23:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Patikába.Száz forint alatt van.
2015. jan. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem mindenhol fognak kiadni, mondván nincs. Semmilyen. Csak mert drogosnak néznek. :) tapasztalat.
2015. jan. 22. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Tüt azt nem biztos, hogy adnak, nálunk legalábbis belekötnek, vagy nem adnak, igaza van a második válaszolónak.


Fecskendőt azt bárhol kapsz, sok fogy belőle, konyhában, vagy permetszer adagolásnál is használják, tű nélkül az csak egy mérőeszköz.

2015. jan. 22. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
*Patikában kapsz
2015. jan. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Miért ne adnák ki?Nem egy lecsúszott narkós szédeleg oda.Normálisan el kell mondani hogy mire kell és fognak adni.
2015. jan. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is kértem egyszer, nekem adtak, de megkérdezték, hogy mire kell.
2015. jan. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy lecsúszott narkósnak nézek ki, mert akkor valószínű, hogy nem mosolyognának rám kedvesen az idősek, és mondanák, hogy milyen aranyos kislány vagyok, amikor átengedem a helyem nekik a buszon.

Ennek ellenére több patikában jártam, hogy kérjek injekciós tűt, érdekesmód sosem kérdezték, mire kell, mindig csak azt mondták, hogy nincs. De nem hiszem, hogy Budapest nagy patikáiban ne volna. Na, hát mindegy. Ti okosabbak vagytok! :D

2015. jan. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Érdekes én tavaly bementem a harmadik kerületben az első patikába és mondtam hogy piercing szúráshoz szeretnék 1,6 mm-es tűt.Olyan nem volt csak 1,2es úgyhogy vettem olyat.
2015. jan. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én a lányomnak mondtam (17L) ha már megy patikába hozzon egy fecskendőt meg egy vastag tűt.


Fecskendőt: [link] adtak neki.


Az injekciós tűre: [link] azt mondák neki, hogy az elfogyott, mondta, hogy "apának kell növénytápot adagolni akváriumba" valószínű nekem adtak volna tűt is.

2015. jan. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
vettem a patikába de csak fecskendőt adtak igaz azt is kértem :) Köszi a válaszokat!
2015. jan. 23. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!