Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Létezik valamilyen injekciós...

Létezik valamilyen injekciós kezelés herpesz ellen? És ha igen akkor mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

SAjna eléggé gyakran van herpeszem, minden hónapban. \' hónapja nagyon durván jött ki, konkrétan az egész alsó ajkamon, el is mentem orvoshoz és írt TElviran gyógyszert, ami mellesleg eléggé drága volt de megvettem, mert tényleg szükség volt rá.

Úgy hallottam létezik injekciós kezelés, ami állítólag hatásos, habár eléggé drága. Hallottatok már ilyenről? Már mindent próbáltam (kenőcs, gyógyszer, jegelés, fogkrém stb.)de újra meg újra megjelenik. Esetleg létezik olyan gyógyszer amit folyamatosan szedhetek és az megakadályozza hogy kijöjjön újra?


2009. febr. 7. 09:19
 1/2 anonim ***** válasza:
79%
Létezik kezelés, viszont alapos belgyógyászati vizsgálat szükséges, mert nagyon sokféle herpesz létezik. Sokat olvastam utána, mert nekem is időközönként durván kijön. Elsősorban az immunrendszert kell megerősíteni. Rengeteg vitamin, meg vitamin!
2009. febr. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nem olyan hasznos tanács, de én valódi (nem az olcsó, gagyi) teafaolajat szoktam elkeverni propolisszal. Mindkettőnek nagyon erős vírus- és baktériumölő hatása van, és ha már érzem, hogy viszket a szám körül egy kis vörös folt, akkor bekenem a keverékkel, így kb. 10 esetből 7-8 alkalommal kihólyagosodás előtt elmúlik. Nekem eme két természetes szer a Zoviraxtól és a Telvirantól is hatásosabbnak bizonyult.
2009. febr. 13. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!