Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi a véleményetek az akváriumo...

Mi a véleményetek az akváriumomról?

Figyelt kérdés
majd a csillagot kiveszem és a kókuszt mélyebbre tolom a talajba
2015. jan. 24. 13:17
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
kb 2 éve indítottam. azt a nagyobb növény pár napja raktam bele de a többi (anubias nana , japán vízibambusz , valisneria...) elejétől fogva benne van. a fát is lehet hogy kiveszem de akkor ültetek még növényeket (nekem jobban tetszenek a sűrűbben ültetett növényes akváriumok:) )
2015. jan. 25. 11:54
 12/18 A kérdező kommentje:

9. válaszolónak:


csak félbe kell vágnod a kókuszdiót kiszeded belőle a kokuszt és 1-1 napig áztatod (vödör...stb) mert kicsit fehéressé színezi a vizet.

2015. jan. 25. 11:57
 13/18 A kérdező kommentje:
1-2 napig*
2015. jan. 25. 12:05
 14/18 anonim ***** válasza:
Köszi szépen a kókuszos választ!
2015. jan. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Sziasztok a kókusszal az eggyik ismerősöm megszívta mert bepenészedett neki.(Azt nem tudom hogy hozta össze a víz alatt).Én úgy csináltam aogyan fent említették de emellett drótkefével letörzsöltem a szőrt nekem így van az akváriumba kb 3.éve
2015. jan. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

nagyon szívesen!:)


ha van ancid akkor nem muszáj ledörzsölni.


Tudtok valami nagyon olcsó megoldást világításnak?

2015. jan. 25. 15:02
 17/18 anonim válasza:
Én pont a mai nepo kérdeztem és kaptam egy olyan verziót: virágládába beépíted a neon foglalatot annak a végén van a kébel a kapcsolóval és mielőtt belerakod a virágládába a neont előtte vagy alufóliával vagy valami fényes dologgal kibéleled.Én ki fogom próbálni mert a LED szalagos világítás 2 hónap után feladta fényereje a negyedére csökkent
2015. jan. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Oké , köszi! Szerintem én is kipróbálom.
2015. jan. 25. 17:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!