Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen értelmes akvarista...

Milyen értelmes akvarista fórumok léteznek?

Figyelt kérdés
Pl. az akvarista.hu-s fórum elég gáz lett szerintem, mi van helyette? :D

2015. jan. 28. 07:56
 1/7 anonim ***** válasza:
A facebookon van 2-3 fórum, ahol sok tag van jelen, pörögnek a kérdések, postok. Illetve specifikus fórumok vannak. pl; sügeres, diszkosos, akvakertész.
2015. jan. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi, ez nem túl bíztató! A facebukon követek egy csomó ilyen oldalt, de elég bénák, vagy az a téma, hogy egy kezdő hülyeséget kérdez a többiek meg fikázzák, vagy a növényes akváriumokat fikázzák.

Kár, hogy az akvarista.hu elbénázódott.

2015. jan. 28. 11:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Jól látod facebookon egyik csoport adminja elég vulgáris hangnembe válaszolgat. A másikba ilyen téren jobb a helyzet, viszont ott annyi fals, esztelen tanácsot adnak, hogy az csak na. Lepontozni ott nem lehet, arcát vállalva az emberek nagy része lehet nem is tenné. Általános kérdésekbe, talán ez a legmegbízhatóbb fórum. Van itt egy pár komoly tudású, segítőkész válaszoló.
2015. jan. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Van 1 a prohardveren is,de nekem az nem nagyon jøtt be,bár ott vannak elég profik is.Érdemes megnézni szerintem.
2015. jan. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kezdők szempontjából ez a legjobb fórum itt sok olyan akvárium megfordul amivel máshol nem is foglalkoznának nekem is itt segitettek a legtöbbet. Meg az, hogy átlátható az egész nem ömlesztett mint a facebook. Sokan csak itt mernek kérdezni, rengeteg a troll itt is, van azért pár ember aki nem csak fikázni tud hanem segít is.
2015. jan. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Viktor147 válasza:
Van egy egész új fórum kezdő akvaristáknak facebookon. Alapoktól tesznek össze egy akváriumot. Biztos sokaknak segíthet.
2015. febr. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Utolsó, azt hogy találom meg?


Amúgy nem kezdő fórumokra gondoltam, inkább haladó/profi témákra.

2015. febr. 24. 06:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!