Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ti mernétek használni?

Ti mernétek használni?

Figyelt kérdés
Egy ismerősömtől kaptam egy Juwel márkájú, 112 literes akváriumot, mert nála csak útban volt. Kissé karcos, de kipróbáltam, szép fokozatosan feltöltöttem, nem ereszt, nem szivárog. Van merevítése és élvédője, de azért van bennem egy kis félsz, nem örülnék neki, ha egyszer arra érnék haza, hogy úszik a lakás. Szerintetek jogos a félelmem, vagy beüzemelhetem? Mennyire megbízhatóak a Juwel márkájú akváriumok?
2015. ápr. 5. 16:23
 1/3 anonim válasza:
Hát ha csak egy két karc van rajta akkor még rendben van.Ha mélyebbek azok a karcok akkor egy picit parás lehet,de nem kell félni.Mivel van hozzá élvédő ezért szerintem nyugodtan üzemeld be.
2015. ápr. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha megfelelő alátét van alatta akkor nem szokott gond lenni, azok az akváriumok csattannak szét előbb utóbb amelyiknél kimarad a nikecell, vagy polifoam alátét.
2015. ápr. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2015. ápr. 5. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!